Kirjeldus

Keskmise tugevusega ortopeediline madrats Serta Perfect Sleeper Orland Park sobib kõigile tõelistele mugavuse austajatele. Ekspertide sõnul on selle anatoomilise toime määr 56% kõrgem kui teistel madratsitel. Pole kaalupiiranguid.

Alus:

- unikaalne vedruplokk 720FLEXZONE Support System, mis on loodud 4D Spring tehnoloogia abil. Vedrud töötavad autonoomselt, nende liikumist ei edastata üksteisele. See lahendus sobib kõige paremini paaridele, kellel on unehäired. Reaktsioon koormusele on hetkeline isegi väikseimate kõikumiste korral. See omadus võimaldab luua selgroole parema toe.
- Pehme täiteaine isoleerimiseks vedrude hõõrdumisest on vajalik looduslik puuvillane vilt. Võimaldab jaotada koormuse kogu toote pinnale.
- Serta OXY Comfort - vaht, millel on 70% paremad õhuvahetusomadused. Elastne materjal lisab vajalikku mugavust ja vastutab ka anatoomiliselt korrektse seljatoe eest.
- Lateks on spetsiaalse struktuuriga looduslik materjal, mis suurendab õhu läbilaskvust kuni 95%. Sellel on ainulaadsed tugiomadused, see ei põhjusta veresoontele survet. Lateksi lisamine võimaldab temperatuurirežiimi normaliseerida, nii et tunnete end mugavalt igal aastaajal.
- Spetsiaalne Serta Total Edge tugisüsteem tugevdab madratsit, suurendades magamiskohta ja vedrude tuge. Aitab säilitada toote esialgset kuju pikka aega. Materjalikihid ei libise.
- Pealmine kate on valmistatud Advanced Comfort Quirt tehnoloogiaga. Selle koostis sisaldab järgmisi komponente: pehmed kangad, holloteki kiud ja Serta OXY Comfort rakulise struktuuriga vaht. Kootud kiud on täiendatud männikiududega, et säilitada termiline tasakaal. Kõrgete hügieeniliste omadustega süsteem on võimeline pakkuma mikromassaažiefekti ning looma suvel ja talvel tervisliku ja hea une jaoks kõige soodsamad tingimused. Pikendab madratsi eluiga.

Pikendatud garantii 10 aastat (ostes koos kaitseümbrisega)!

Perfect Sleeper Orland Parki eelised:

- Talub suuri koormuseid pikka aega;
- ortopeedilise efekti olemasolu;
- Parem unekvaliteet;
- soovitatav paaridele, kellel on erinevad elurütmid;
- ohutu tervisele;
- kõrged hügieenilised omadused;
- Sellel on pikk kasutusiga.

Serta Orland Park madrats võimaldab teil pärast rasket päeva täielikult lõõgastuda ja kiiresti taastuda.

Omadused

 • Tüüp

  Vedrudega

 • Madratsi kõrgus (cm)

  32

 • Magamiskoht

  Ühekohaline

  Pooleteistkohaline

  Kahekohaline

 • Ümar

  Ei

 • Jäikus

  Keskmine

 • Kaal voodi kohta

  140 kuni 170 kg

 • Omaduste järgi

  Kahepoolsed

 • Kellele

  Täiskasvanutele

 • Täiteaine

  Looduslik lateks

  Memory foam

  Puuvillavilt on looduslik

 • Vedrude arv

  720

 • Garantii, aastat

  2

 • Kaubamärk

  Serta

Materjalid ja disain

Mäluefektiga materjal

Kõrgtehnoloogiline kujumäluga materjal, mis võtab täielikult keha kuju, vähendades samal ajal survet madratsi poolt.

Looduslik lateks

Poorne, elastne ja kauakestev materjal. Valmistatud Hevea kummipuu vahustatud mahlast. Termostabiilne ja antiseptilise toimega.

Vaht OrtoFoam ®

Kõrgelastne hüpoallergeenne kunstmaterjal kahekordse rakulise struktuuriga. Kohandub keha anatoomiaga, tagab ideaalse selgrootoe ja tagab tasakaalustatud une mikrokliima.

Vilt

Naturaalsest toorainest vastupidav kulumiskindel materjal. Toimib vedrude ja pehme täitematerjali vahelise jäiga isolatsioonikihina. Valge vilt valmistatakse puhastatud puuvillasest toorainest ning on paks ja vastupidav.

Advanced Comfort Quilt mugavussüsteem

Ainulaadne Advanced Comfort Quilt mugavussüsteem pakub vajalikku tuge, vetruvust ja samal ajal pehmust. Koosneb valgetüvelise männi tselluloosikiududega trikotaažist, mida on meeldiv puudutada, allergiavastastest HollowTech kiududest ning Serta Oxy Comfort kärgvahust. Serta OxyFoam suurendab märgatavalt õhu läbilaskvust ning omab mikromassaaži efekti. Tänu madratsi mõlemal poolel olevale unikaalsele patenteeritud tehnoloogiale püsib aastaringselt, ilmastikutingimustest sõltumata, mugav temperatuur - suvel ei hakka palav ega talvel külm. Pealmine kiht on hügieeniline ja kauakestev.

Arvustused

Madrats Serta ORLAND PARK

Suurus

504.00 €

Vana hind

1 007.00 €

Kokkuhoid

503.00 €

Kas olete tootest huvitatud?

Saate meie müügikonsultandiga nõu pidada video teel, ta näitab teile toodet veebis ja vastab teie küsimustele. Sa ei pea kaamerat sisse lülitama. Telli videokõne

Upsale

Фамилия