KAUPADE OSTMISE REEGLID

Ostlemine www.askona.ee veebipoes säästab nii Teie raha kui ka aega! Saame pakkuda Teile tooteid parimate hindadega.

ÜLDSÄTTED

 1. Käesolevad veebipoe www.askona.ee ostutingimusi (edaspidi "Tingimused") sätestavad veebipoe www.askona.ee (edaspidi "askona.ee") üldtingimused. Tingimused kehtivad juhul, kui Te Ostjana valite, tellite ja ostate veebipoes askona.ee pakutavaid kaupu või kasutate muul viisil veebipoe pakutavaid teenuseid
 2. Veebipood askona.ee korraldab kaupade müüki, teostab, müüb kaupu ja seonduvaid teenuseid - SIA "Sleep8 Baltic" Eesti filiaal reg. nr: 16577256, KMKR EE102683325 juriidiline aadress: Juurdeveo tn 10-25, 11313 Tallinn, Eesti. (edaspidi "meie" või "Askona" või "müüja").
 3. Käesolevad Tingimused muutuvad koos Ostja poolt esitatud kaubatellimusega Teie kui Ostja ja meie kui Müüja vahel sõlmitud kaugmüügilepinguks (edaspidi - Leping) ning on mõlemale poolele siduvaks juriidiliseks dokumendiks.
 4. Jätame endale õiguse käesolevaid tingimusi ühepoolselt muuta, lisada või täiendada. Meie e-poes ostlemisel kehtivad Teie kohta tellimuse esitamise hetkel kehtinud ja meie e-poes avaldatud Tingimused, mistõttu peate käesolevate Tingimustega tutvuma iga kord, kui sooritate ostu. Kui esitate veebipoes tellimuse pärast muudetud Tingimuste avaldamist, loetakse, et olete uute muudatustega tutvunud.

KAUPA SAAB TELLIDA:

 • Meie kodulehel e-poes www.askona.ee registreerudes ja täites tellimuse vormi (on Teil võimalik jälgida oma tellimuse kulgu). Registreerumine meie kodulehe e-poes annab Teile võimaluse lisada ostukorvi üks või mitu toodet, vaadata varasemate ostude ajalugu, sisestada mitu tarneaadressi, valida soovitud kohaletoimetamise viis, osta ja tasuda kauba eest mugavamalt ning kiiremini.
 • Tellimusavalduse saatmisel e-postiga: virusalon@askonalife.com E-posti teel tellides märkige huvipakkuv toode, toote hind, soovitud tarneaeg ja täpne tarneaadress, samuti kontaktisiku telefoninumber. Leping loetakse sõlmituks, kui Te Ostjana koostate ja esitate kaubatellimuse veebipoes askona.ee või telefoni või e-posti teel, tasute Tingimustes toodud korras ja tähtaegadel ning e-le. -postiga, mille olete Ostjana määranud, saadame Teile Müüjana kinnituse, et Teie kui Ostja tellimus on vastu võetud.Leping kehtib kuni poolte Lepingust tulenevate kohustuste täieliku täitmiseni, välja arvatud juhtudel, kui kasutate Teie kui tarbija taganemisõigust ja taganete Lepingust ühepoolselt.

Leping kehtib kuni poolte Lepingust tulenevate kohustuste täieliku täitmiseni, välja arvatud juhtudel, kui kasutate Teie kui tarbija taganemisõigust ja taganete Lepingust ühepoolselt.

OSTUTINGIMUSED:

 1. Askona.ee veebilehel registreerudes kinnitate, et olete tutvunud veebipoe askona.ee privaatsuspoliitikas toodud teabega, mis puudutab Teie isikuandmete töötlemist, õigusi ja kaitset. Kaup müüakse hindadega, mis kehtivad veebipoes tellimuse vormistamise hetkel. Toote hinnad on märgitud käibemaksumääraga, mis on kooskõlas Eesti Vabariigi normatiivaktidega. Tasuda askona.ee veebipoes on võimalik ainult eurodes.
 2. Askona.ee toodete hinnad ja tootepakkumine askona.ee kaupluses võivad muutuda ette teatamata, välja arvatud juba vormistatud tellimustes märgitud toote hinnad.
 3. Toodete hinnad ja tootepakkumine askona.ee kaupluses võivad muutuda ette teatamata, välja arvatud juba vormistatud tellimustes märgitud toote hinnad.
 4. Toote spetsifikatsioonid või konfiguratsioonid võivad muutuda seoses tootja määratud muudatustega.
 5. Mis tahes teabe reprodutseerimine ilma viiteta askona.ee-le on rangelt keelatud.
 6. Toodete kirjeldused ja pildid on ainult informatiivsed, toode võib erineda pildil nähtust või pilt võib sisaldada osi, mis tootega kaasas ei ole.

Kaupade tellimine veebipoes www.askona.ee:

 • Valige huvipakkuv toode või tooted, määrake kogus ja lisage see ostukorvi vajutades “Lisa ostukorvi”.
 • Kui soovite ostukorvi lisada veel ühe toote, siis vajutage “Jätka ostlemist” või kui soovite vormistada tellimust, siis vajutage “Jätkata” lehe üleval või allpool. Kohaletoimetamise hinna informatsiooni Te leiate jaotises “Kohaletoimetamise tasu”.

Samm 1:
Kui Teil on juba veebipoe www.askona.ee kasutajakonto olemas või olete juba ostnud askona.ee-st - sisestage oma e-posti aadress ja parool olemasoleva kliendina. Kui ostate aadressil askona.ee, registreerute esimest korda ja esitate tellimusi meie kliendina.

2.samm:
Kliendi info:

 • Täitke nõutud väljad ja looge individuaalsed sisselogimisandmed (e-posti aadress ja parool), mida kohustute hoidma saladuses ja mitte avaldama kolmandatele isikutele.
 • Kui soovite tellida eraisikuna, sisestage registreerumisel isikuandmed.
 • Kui soovite tellida juriidilise isikuna, täida registreerimisel juriidilise isiku andmed.
 • Kui soovite osta toodet järelmaksuga, täitke liisingu saamiseks vajalikud väljad.

Vastutate selle eest, et registreerimisvormis esitatud teave oleks täpne, õige ja täielik. Kui registreerimisvormis esitatud andmed muutuvad, peate neid viivitamatult uuendama.

Pöörame Teie tähelepanu sellele, et me ei vastuta mitte mingil juhul kahjude eest, mis on tekkinud Teile ja/või kolmandatele isikutele, mis on tingitud Teie ebaõigete või (või) mittetäielike isikuandmete esitamisest või värskendamata jätmisest.

Teil on õigus veebipoes registreerimine igal ajal tühistada. Registreerimisest loobumisel ei saa te veebipoodi kasutada ja sealt kaupu osta. Veebipoes kauba uuesti ostmise õiguse saate ainult veebipoes uuesti registreerudes.

Lisaks soovitame Teie nimel veebipoega ebaseadusliku ühenduse loomise riski vähendamiseks luua keerulise, raskesti meeldejääva parooli (soovitav on luua vähemalt 8 tähemärgi pikkune parool, kasutades suur- ja väiketähti tähti, numbreid ja kirjavahemärke, et vältida kergesti meeldejäävaid sõnu nimi jne) ja (või) numbreid (näiteks Teie sünnikuupäev vms) ning muutke seda vähemalt iga 6 (kuue) kuu tagant. Vastutate enda loodud sisselogimisandmete keerukuse ja säilitamise eest, samuti e-poes oma individuaalse kasutajanime ja parooliga sisse logides tehtud toimingute (andmete edastamine, sooritatud tellimused, Teie kommentaarid jne) eest. Kui kolmandad isikud kasutavad veebipoodi sisselogimiseks ja tellimuste esitamiseks Teie sisselogimisandmeid, käsitleme seda isikut Teie esindajana, kelle olete usaldanud Teie nimel tellimusi esitama. Kui kaotate oma sisselogimisandmed, peate viivitamatult teavitama meid kirja, telefoni või e-posti teel või muutma oma sisselogimisandmeid koheselt, logides sisse veebipoe süsteemi jaotises „Minu andmed“. Sellistel juhtudel ei saa me vastutada ega vastuta kahjude eest, mis on tekkinud Teie, kolmandate isikute, e-poega ühenduse loomisel oma sisselogimisandmeid kasutades. Teie sisselogimisandmete turvalisus on deebet- või krediitkaardimaksete jaoks hädavajalik.

3. samm:
Kohaletoimetamise aadress:

 • Märkige kohaletoimetamise aadress, kuhu kuller toimetab Teie tellimus.

4.samm:
Kohaletoimetamise viis

 • Valige ja märkige soovitud tarneviis.

5.samm:
Makseviis:

 • Valige ja märkige soovitud makseviis.

6. samm:
Kontrollige oma tellimus:

 • Näete oma tellimust ja kogusummat. Kui Te ei soovi ostukorvi sisu muuta, siis vajutage "Vormistada tellimus" ning Teie tellimus läheb töösse.

Ekraanil kuvatakse informatsioon: "Täname ostu eest! Teie tellimus on vastu võetud. Teie tellimuse number on:…", samuti saadetakse Teie poolt antud e-posti aadressile tellimuse kinnitus.


Elektrooniliselt ostu sooritades veenduge, et “Ostukorvis” oleks kõik, mida soovite. Ostukorvi saate kustutada ja ümber arvutada muutes koguseid, ühikuid ja kaupu.

Täites tarnekoha andmed, kontaktid, liisingu andmed, saate "Ostukorvi" uuesti muuta, naastes selle juurde kasutades valikut "Muuda ostukorvi sisu".

Meie müügiesindaja registreerib ja töötleb Teie ostu tööpäeviti kella 10.00-18.00. Tellimuse kättesaamisel võtab meie müügiesindaja Teiega ühendust, et tellimus kinnitada ja/või kokku leppida makse- ja kohaletoimetamise üksikasjades.


Juhime tähelepanu - et kui Te ei kontrolli toote seisukorda, tarnitud kauba kvaliteeti, loetakse toode vastavalt tellimusele ja vastavas kvaliteedis tarnituks

Kauba tellimine telefoni teel:
 • Valige toode, millest olete huvitatud;
 • Jaotises "Kontaktid" leidke üks meie müügiesindajatest või administraatoritest ja võtke ühendust. Meie müügiesindaja registreerib ja töötleb Teie ostu tööpäeviti kella 10.00-18.00. Leppige müügiesindajaga kokku makseviis, tarneaeg ja aadress;
 • Meie müügiesindaja registreerib ja töötleb Teie ostu tööpäevadel alates 10.00-18.00 Meie müügiesindaja võtab Teiega ühendust saates e-kirja või helistades Teie poolt antud telefoninumbrile, et teavitada Teid toote saadavusest laos ning leppida kokku muud tarne- ja maksedetailid;
 • Toote kättesaamisel palume kontrollida, kas olete saanud valitud toote sobiva komplektatsiooni ja kvaliteeti, välja arvatud varjatud defektid.

Juhime tähelepanu - et kui Te ei kontrolli toote seisukorda, tarnitud kauba komplekti ja kvaliteeti, loetakse toode vastavalt tellimusele ja vastavas kvaliteedis tarnituks.

Kauba tellimine e-posti teel:
 • Valige toode, millest olete huvitatud;
 • Sooritades tellimus e-posti teel, palun märkige toote nimetus, hind ja soovitud kohaletoimetamise kuupäev ja aadress, Teie nimi, perekonnanimi ja telefoninumber, ning saatke e-post aadressile: virusalon@askonalife.com
 • Meie müügiesindaja registreerib ja töötleb Teie ostu tööpäevadel alates 10.00-18.00. Meie müügiesindaja võtab Teiega ühendust saates e-kirja või helistades Teie poolt antud telefoninumbrile, et teavitada Teid toote saadavusest laos ning leppida kokku muud tarne- ja maksedetailid;
 • Toote kättesaamisel palume kontrollida, kas olete saanud valitud toote sobiva komplektatsiooni ja kvaliteeti, välja arvatud varjatud defektid.

Juhime tähelepanu - et kui Te ei kontrolli toote seisukorda, tarnitud kauba komplekti ja kvaliteeti, loetakse toode vastavalt tellimusele ja vastavas kvaliteedis tarnituks.

Teavitame Teid, et meil on järgmised õigused:
 • arvestades veebipoe süsteemi tehnilisi võimalusi piirata veebipoes registreeritud Ostjate arvu, ühepoolselt blokeerida või kustutada Ostja profiilid;
 • ette teatamata piirama ühepoolselt Ostja veebipoe teenuste kasutamist või tühistama Ostja registreeringu, kui Ostja kasutab veebipoodi käesolevaid Tingimusi rikkudes, püüab kahjustada veebipoodi või Meie tellimusi, stabiilsust ja (või) turvalisust.
 • Oluliste asjaolude ilmnemisel võime ajutiselt või lõplikult lõpetada veebipoe tegevuse ilma Ostjale ette teatamata. Sel juhul tagastame Ostjatele tarnimata jäänud tellimuste eest tasutud raha 5 tööpäeva jooksul.
Infovahetus

Saadame kõik teated ja võtame Teiega ühendust registreerimisvormis märgitud e-posti aadressil või telefoninumbril.

Lõplikud tingimused
 1. Käesolevad eeskirjad on koostatud kooskõlas Eesti Vabariigi seaduste ja määrustega.
 2. Käesoleva reglemendi alusel loodud suhetele kohaldatakse Eesti Vabariigi õigusnorme.


Фамилия
Sinu
kingitus
Proovige oma õnne ja saate ostult allahindlust

*Soodustus kehtib 24 tundi

Palju õnne, olete võitnud