POOD

KAUPADE OSTMISE REEGLID

Ostlemine askona.ee veebipoes säästab nii raha kui ka aega! Saame pakkuda Teile tooteid parimate hindadega.

ÜLDTINGIMUSED

 1. Käesolevad veebipoe www.askona.ee ostutingimusi (edaspidi "Tingimused") sätestavad veebipoe www.askona.ee (edaspidi "askona.ee") üldtingimused. Tingimused kehtivad juhul, kui Te Ostjana valite, tellite ja ostate veebipoes askona.ee pakutavaid kaupu või kasutate muul viisil veebipoe pakutavaid teenuseid
 2. Veebipoes askona.ee korraldab kaupade müüki, teostab, müüb kaupu ja seonduvaid teenuseid - TH ASKONA EESTI FILIAAL (registreerimisnr: EE102409693), juriidiline aadress: Viru väljak 4-6, 10111 Tallinn, Eesti. (edaspidi "meie" või "Askona" või "müüja").
 3. Käesolevad Tingimused muutuvad koos Ostja poolt esitatud kaubatellimusega Teie kui Ostja ja meie kui Müüja vahel sõlmitud kaugmüügilepinguks (edaspidi - Leping) ning on mõlemale poolele siduvaks juriidiliseks dokumendiks.
 4. Jätame endale õiguse käesolevaid tingimusi ühepoolselt muuta, lisada või täiendada. Meie e-poes ostlemisel kehtivad Teie kohta tellimuse esitamise hetkel kehtinud ja meie e-poes avaldatud Tingimused, mistõttu peate käesolevate Tingimustega tutvuma iga kord, kui sooritate ostu. Kui esitate veebipoes tellimuse pärast muudetud Tingimuste avaldamist, loetakse, et olete uute muudatustega tutvunud.

KAUPA SAAB TELLIDA:

 1. Meie kodulehel e-poes www.askona.ee registreerudes ja täites tellimuse vormi (on sul võimalik jälgida oma tellimuse kulgu). Registreerumine meie kodulehe e-poes annab teile võimaluse lisada ostukorvi üks või mitu toodet, vaadata varasemate ostude ajalugu, sisestada mitu tarneaadressi, valida soovitud kohaletoimetamise viis, osta ja tasuda kauba eest mugavamalt ning kiiremini.
 2. Tellimusavalduse saatmisel e-postiga: virusalon@askonalife.com E-posti teel tellides märkige huvipakkuv toode, toote hind, soovitud tarneaeg ja täpne tarneaadress, samuti kontaktisiku telefoninumber. Leping loetakse sõlmituks, kui Te Ostjana koostate ja esitate kaubatellimuse veebipoes askona.ee või telefoni või e-posti teel, tasute Tingimustes toodud korras ja tähtaegadel ning e-le. -postiga, mille olete Ostjana määranud, saadame teile Müüjana kinnituse, et teie kui Ostja tellimus on vastu võetud.

Leping kehtib kuni poolte Lepingust tulenevate kohustuste täieliku täitmiseni, välja arvatud juhtudel, kui kasutate Teie kui tarbija taganemisõigust ja taganete Lepingust ühepoolselt.

OSTUTINGIMUSED:

 1. Iepirkšanās kārtību interneta veikalā askona.eu nosaka 2014.gada 20.maija LR Ministru kabineta noteikumi Nr. 255 "Noteikumi par distances līgumu"., kas nosaka pirms distances līguma noslēgšanas sniedzamās un distances līgumā ietveramās informācijas saturu, tās sniegšanas kārtību, atteikuma tiesību īstenošanas termiņus un kārtību, patērētāja un pārdevēja tiesības un pienākumus atteikuma tiesību izmantošanas gadījumā, kā arī atteikuma veidlapas paraugu un izņēmumus attiecībā uz atteikuma tiesību izmantošanu.
 2. Askona.ee veebilehel registreerudes kinnitate, et olete tutvunud veebipoe askona.ee privaatsuspoliitikas toodud teabega, mis puudutab teie isikuandmete töötlemist, õigusi ja kaitset. Kaup müüakse hindadega, mis kehtivad veebipoes tellimuse vormistamise hetkel. Toote hinnad on märgitud käibemaksumääraga, mis on kooskõlas Eesti Vabariigi normatiivaktidega Maksta askona.ee veebipoes on võimalik eurodes.
 3. Askona.eeToodete hinnad ja tootepakkumine askona.ee kaupluses võivad muutuda ette teatamata, välja arvatud juba vormistatud tellimustes märgitud toote hinnad.
 4. Toodete hinnad ja tootepakkumine askona.ee kaupluses võivad muutuda ette teatamata, välja arvatud juba vormistatud tellimustes märgitud toote hinnad.
 5. Toote spetsifikatsioonid või konfiguratsioon võivad muutuda seoses tootja määratud muudatustega.
 6. Mis tahes teabe reprodutseerimine ilma viiteta askona.ee-le on rangelt keelatud.
 7. JToodete kirjeldused ja pildid on ainult informatiivsed, toode võib erineda pildil nähtust või pilt võib sisaldada osi, mis tootega kaasas ei ole.
 8. PKaupade tellimine veebipoes www.askona.ee:

Valige huvipakkuv toode või tooted, määrake number ja lisage see ostukorvi vajutades "Lisa ostukorvi"; Kui soovid ostukorvi lisada veel ühe toote, siis vajuta "Jätka ostlemist" või kui soovite vormistada tellimust, siis lehe üla- või alaosas "Jätka". Info orienteeruva tarnehinna kohta leiate rubriigist "Kohaletoimetamise kulud".

 • Izvēlieties sev interesējošo preci vai preces, norādiet skaitu un pievienojiet to Jūsu pirkuma grozam, nospiežot uz „Ielikt grozā”;
 • Ja vēlaties pirkuma grozam pievienot vēl kādu preci, spiediet „Turpināt iepirkšanos”, savukārt ja vēlaties noformēt pasūtījumu, spiediet uz lapas augšējā vai apakšējā daļā redzamo „Turpināt”. Informāciju par orientējošo piegādes cenu Jūs atradīsiet sadaļā "Piegādes izmaksas".

Samm 1:
Kui Sul on juba veebipoe www.askona.ee kasutajakonto või oled juba ostnud askona.ee-st - sisesta oma e-posti aadress ja parool olemasoleva kliendina. Kui ostate aadressil askona.ee, registreerute esimest korda ja esitate tellimusi meie kliendina.

2.samm:
Kliendi info:

 • Täitke nõutud väljad ja looge individuaalsed sisselogimisandmed (e-posti aadress ja parool), mida kohustute hoidma saladuses ja mitte avaldama neid teistele kolmandatele isikutele.
 • Kui soovite tellida eraisikuna, sisestage registreerumisel isikuandmed.
 • Kui soovid tellida juriidilise isikuna, täida registreerimisel juriidilise isiku andmed.
 • Kui soovite osta toodet järelmaksuga, täitke liisingu saamiseks vajalikud väljad. Vastutate selle eest, et registreerimisvormis esitatud teave oleks täpne, õige ja täielik. Kui registreerimisvormis esitatud andmed muutuvad, peate neid viivitamatult uuendama. Pange tähele, et me ei vastuta mitte mingil juhul kahjude eest, mis on tekkinud teile ja/või kolmandatele isikutele, mis on tingitud teie ebaõigete või (või) mittetäielike isikuandmete esitamisest või värskendamata jätmisest.

Teil on õigus veebipoes registreerimine igal ajal tühistada. Registreerimisest loobumisel ei saa te veebipoodi kasutada ja sealt kaupu osta. Veebipoes kauba uuesti ostmise õiguse saate ainult veebipoes uuesti registreerudes.

Jums ir tiesības jebkurā brīdī anulēt savu reģistrāciju interneta veikalā. Anulējot reģistrāciju, Jums nebūs iespējas izmantot interneta veikalu un tajā iegādāties preces. Jūs iegūstat tiesības atkal iegādāties preces interneta veikalā, tikai veicot jaunu reģistrāciju interneta veikalā.

Lisaks soovitame teie nimel veebipoega ebaseadusliku ühenduse loomise riski vähendamiseks luua keerulise, raskesti meeldejääva parooli (soovitav on luua vähemalt 8 tähemärgi pikkune parool, kasutades suur- ja väiketähti tähti, numbreid ja kirjavahemärke, et vältida kergesti meeldejäävaid sõnu nimi jne) ja (või) numbreid (näiteks teie sünnikuupäev vms) ning muutke seda vähemalt iga 6 (kuue) kuu tagant. Vastutate enda loodud sisselogimisandmete keerukuse ja säilitamise eest, samuti e-poes oma individuaalse kasutajanime ja parooliga sisse logides tehtud toimingute (andmete edastamine, sooritatud tellimused, teie kommentaarid jne) eest. Kui kolmandad isikud kasutavad veebipoodi sisselogimiseks ja tellimuste esitamiseks Teie sisselogimisandmeid, käsitleme seda isikut Teie esindajana, kelle olete usaldanud Teie nimel tellimusi esitama. Kui kaotate oma sisselogimisandmed, peate viivitamatult teavitama meid kirja, telefoni või e-posti teel või muutma oma sisselogimisandmeid koheselt, logides sisse veebipoe süsteemi jaotises „Minu andmed“. Sellistel juhtudel ei saa me vastutada ega vastuta kahjude eest, mis on tekkinud teie, kolmandate isikute, e-poega ühenduse loomisel oma sisselogimisandmeid kasutades. Teie sisselogimisandmete turvalisus on deebet- või krediitkaardimaksete jaoks hädavajalik.

3. samm:
Saaja aadress:

 • Täpsustage kohaletoimetamise aadress, kuhu kuller peab teie tellimuse toimetama, kui soovite, et tellimus toimetatakse teie poolt määratud aadressile.

4.samm:
Kohaletoimetamise viis:

 • Valige ja märkige meie laos soovitud tarneviis.

5.samm:
Makseviis:

 • Valige ja märkige soovitud makseviis.

6. samm:
Sirvimise järjekord:

 • Näete oma tellimust ja kogusummat. Kui Sa ei soovi ostukorvi sisu muuta, siis vajuta "Vormista tellimus" ning Teie tellimus läheb töösse.

Ekraanil kuvatakse informatsioon: "Täname ostu eest! Teie tellimus on vastu võetud. Teie tellimuse number on:…", samuti saadetakse Teie poolt antud e-posti aadressile tellimuse kinnitus.

Elektrooniliselt ostu sooritades veendu, et “Ostukorvis” oleks kõik, mida soovid. Ostukorvi saate kustutada ja ümber arvutada muutes koguseid, ühikuid ja kaupu.

Täites tarnekoha andmed, kontaktid, liisingu andmed, saate "Ostukorvi" uuesti muuta, naastes selle juurde kasutades valikut "Muuda ostukorvi sisu".

Meie müügiesindaja registreerib ja töötleb teie ostu tööpäeviti kella 10.00-18.00. Tellimuse kättesaamisel võtab meie vastav müügiesindaja teiega ühendust, et tellimus kinnitada ja/või kokku leppida makse- ja kohaletoimetamise üksikasjades.

Toote kättesaamisel palume kontrollida, kas olete saanud valitud toote sobiva komplektatsiooni ja kvaliteediga, välja arvatud varjatud defektid.

Juhime tähelepanu, et kui Te ei kontrolli toote seisukorda, tarnitud kauba komplekti ja kvaliteeti, salvestamata andmeid toote kahjustuse kohta, loetakse toode vastavalt tellimusele ja vastavas kvaliteedis tarnituks

Kauba tellimine telefoni teel:
 • IValige toode, millest olete huvitatud;
 • Jaotises "Kontaktid" leidke üks meie müügiesindajatest või administraatoritest ja võtke ühendust. Meie müügiesindaja registreerib ja töötleb teie ostu tööpäeviti kella 10.00-18.00. Leppige müügiesindajaga kokku makseviis, tarneaeg ja aadress;
 • Meie müügiesindaja registreerib ja töötleb teie ostu tööpäevadel alates 10.00-18.00 Meie müügiesindaja võtab Teiega ühendust saates e-kirja või helistades Teie poolt antud telefoninumbril, et teavitada Teid toote saadavusest laos ning leppida kokku muud tarne- ja maksedetailid;
 • Toote kättesaamisel palume kontrollida, kas olete saanud valitud toote sobiva komplektatsiooni ja kvaliteediga, välja arvatud varjatud defektid.
 • Ņemiet vērā, ka Jums nepārbaudot preces stāvokli, piegādāto preču komplektāciju un kvalitāti, nepiefiksējot datus par preces bojājumiem, Prece ir uzskatāma par piegādātu atbilstoši veiktajam pasūtījumam un pienācīgā kvalitātē.
 • Juhime tähelepanu, et kui Te ei kontrolli toote seisukorda, tarnitud kauba komplekti ja kvaliteeti, salvestamata andmeid toote kahjustuse kohta, loetakse toode vastavalt tellimusele ja vastavas kvaliteedis tarnituks.
Teavitame, et meil on järgmised õigused:
 • arvestades veebipoe süsteemi tehnilisi võimalusi piirata veebipoes registreeritud Ostjate arvu, ühepoolselt blokeerida või kustutada Ostja profiilid;
 • ette teatamata piirama ühepoolselt Ostja veebipoe teenuste kasutamist või tühistama Ostja registreeringu, kui Ostja kasutab veebipoodi käesolevaid Tingimusi rikkudes, püüab kahjustada veebipoodi või Meie tellimusi, stabiilsust ja (või) turvalisust.
 • Oluliste asjaolude ilmnemisel võime ajutiselt või lõplikult lõpetada veebipoe tegevuse ilma Ostjale ette teatamata. Sel juhul tagastame Ostjatele tarnimata jäänud tellimuste eest tasutud raha 5 tööpäeva jooksul.
 • Infovahetus Saadame kõik teated ja võtame teiega muul viisil ühendust registreerimisvormis märgitud e-posti aadressil või telefoninumbril.
 • Lõplikud tingimused Käesolevad eeskirjad on koostatud kooskõlas Eesti Vabariigi seaduste ja määrustega. Käesoleva reglemendi alusel loodud suhetele kohaldatakse Eesti Vabariigi õigusnorme
Telli meie uudiskiri
 • ņAllahindlused, uudised ja kasulikud artiklid tervisliku une kohta
Informācijas apmaiņa

Mēs visus paziņojumus sūtam un citādi kontaktējamies ar Jums pa Jūsu reģistrācijas formā norādīto elektroniskā pasta adresi vai telefona numuru.

Nobeiguma noteikumi
 • Šie Noteikumi ir sagatavoti vadoties pēc Latvijas Republikas normatīvajiem aktiem.
 • Attiecībām, kuras ir izveidojušās uz šo Noteikumu pamata, piemērojamas Latvijas Republikas tiesību normas.
Фамилия