Makse

Makseviisid:

Tasumine pangas

Ettemaksu saab teha internetipanga kaudu või pangas endas. Arve koostatakse ja saadetakse Teile Teie määratud e-posti aadressile. Vastutus andmete kaitsmise eest maksmise ajal lasub pangal endal, kuna kõik rahatehingud tehakse internetipangasüsteemis. Kauba kohaletoimetamine toimub alles siis, kui kogu arvel märgitud rahasumma on laekunud SIA "Sleep8 Baltic" Eesti filiaali arveldusarvele. Peale kauba kättesaamist väljastatakse Sulle kauba kättesaamist kinnitav arve.

SIA "Sleep8 Baltic" Eesti filiaal
Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Juurdeveo tn 10-25, 11313, Eesti
ID: 16577256
KMKR kood: EE102683325
Posti (kontori) aadress: Viru väljak 4-6, 10111 Tallinn, Eesti

Pangaandmed:

Pank 1:

Coop Pank AS 

SWIFT: EKRDEE22

Account: EE064204278633168707


Pank 2: 

Wise.com
SWIFT: TRWIBEB1XXX
Account: BE91 9675 8515 3876

Online Visa/MasterCard

Maksta saab mis tahes krediitkaardiga

Liising

Tellimuse vormistamisel valige makseviisiks liising, täitke kõik nõutud väljad ja täitke tellimisvorm. Valige üks liisingufirmadest ja märkige esmase sissemakse suurus ja liisingu tähtaeg. Kui teie valitud liisingfirma võttis liisingutaotluse vastu, koostab liisingfirma liisingulepingu, millele peate kauba kättesaamisel alla kirjutama ja millele on lisatud isikut tõendava dokumendi (pass/ID) koopia, mis on nõuetekohaselt kinnitatud, kooskõlas liisingulepinguga. Rahapesu ja terrorismi rahastamise tõkestamise seaduse 1. osa 14, mis sätestab, et liisingfirma peab ärisuhete loomisel või käesoleva seaduse §-s 11 nimetatud toimingute tegemisel tegema koopiaid dokumentidest, mille alusel liisingufirma teostatakse kliendi tuvastamine.Kohaletoimetamine 

Tellimuse kättesaamisel kontrollige selle välimust, täielikkust ja mehaaniliste kahjustuste puudumist.

Kui kaup on laos::
Eesti laoseis: 4-7 tööpäeva
Läti laoseis: 8-16 tööpäeva

Kui kaupa pole laos:
Uute tellimuste standardne teostusaeg on 4 nädalat


Järeltulemine meie laost

Kauba kättesaamine meie laost
Eelkontakt

Kauba kättesaamine meie lattu on tasuta.
Kui tellimuse eest tasumine on planeeritud kättesaamisel, palume tellimusele järele tulla 10 päeva jooksul alates selle vormistamise hetkest või anda teada, kui plaanid kaubale hiljem järgi tulla.
Juhul, kui tellimust ei ole tagasi kutsutud ja meil puudub teave tellimuse säilivusaja pikendamise kohta, jätame endale õiguse tellimus tühistada ja tagastada broneeritud kaup tasuta müüki.
Kui teie tellimus ei ole mingil põhjusel enam asjakohane ja soovite selle tühistada, andke meile oma otsusest teada. See aitab meil täpsemalt kindlaks teha hetke laovarud ja mitte tekitada asjatut kokkuhoidu, samuti ehk toimetada kaup kiiremini teisele ostjale. Võite saata meile e-kirja, helistada, saata SMS-i või võib-olla ka kirja posti teel – nii nagu soovite!

Kohaletoimetamine Askona kullerteenusega


   

Фамилия
Sinu
kingitus
Proovige oma õnne ja saate ostult allahindlust

*Soodustus kehtib 24 tundi

Palju õnne, olete võitnud