Filter
Jae
Tüüp
Mõjutsoon
Eesmärk
Mõõdud
В наличии

Kaup kokku: 9

-35% laos, kiire tarne KINGITUSTE AEG
S8 Head Power Mood

51 €

79 €

-35% laos, kiire tarne KINGITUSTE AEG
S8 Face & Neck Stress Free

58 €

89 €

-35% laos, kiire tarne KINGITUSTE AEG
S8 Power Neck

64 €

99 €

-25% laos, kiire tarne KINGITUSTE AEG
S8 Power Eyes

67 €

89 €

-35% laos, kiire tarne KINGITUSTE AEG
S8 Power Back

järelmaks al 6.42 € / kuus.

(2)

77 €

119 €

-10% NEW laos, kiire tarne KINGITUSTE AEG
S8 Power Foot

järelmaks al 27.67 € / kuus.

332 €

369 €

-55% laos, kiire tarne Preemiumklass KINGITUSTE AEG
S8 Smart Jet S

järelmaks al 74.97 € / kuus.

(16)

1 999 €

4 443 €

-55% laos, kiire tarne Preemiumklass KINGITUSTE AEG
S8 Smart Jet

järelmaks al 104.98 € / kuus.

(17)

2 799 €

6 220 €

-45% laos, kiire tarne Preemiumklass KINGITUSTE AEG
S8 Smart Jet Black Edition

järelmaks al 132.02 € / kuus.

(2)

3 520 €

6 400 €


Millised on Sleep.8 masseerija eelised?

Sleep.8 masseerijatel on teiste sarnaste kaubamärkidega võrreldes mitmeid eeliseid. Esiteks on need ergonoomilised ja kompaktsed. Neid on mugav reisile või tööle kaasa võtta. Nende ainulaadne kaasaegne disain on orgaaniliselt ühendatud kvaliteetsete komponentidega, olgu need siis massaažimootorid või rullikud.
Viimistletud Sleep.8 massaažirullid mõjutavab täpselt teatud massaažipunkte. Sleep.8 töötab juhtmevabas režiimis ja sellel on suur aku võimsus (kuni 5 tundi ilma täiendava laadimiseta). Kuna Sleep.8 masseerijad on toodetud vastavalt Euroopa Parlamendi 2014/35/EL madalpingedirektiivile, on kõik tooted inimeste tervisele ohutud. 2014/35/EL direktiiv on suunatud eelkõige elektroonikaseadmete inimeste, loomade ja isikliku vara ohutuse tagamisele .
Vastavalt 2014/35/EL direktiivile peavad elektriseadmed olema projekteeritud nii, et nende õigel paigaldamisel, kasutamisel ja hooldamisel oleks tagatud kasutaja ohutus.
Samal ajal määratleb madalpingedirektiiv ohutusnõuded mitte ainult kaitseks elektrilöögi, vaid ka kõrge temperatuuri, kiirguse ja mehaaniliste mõjude eest ning määrab märgistamise nõuded.

Kuidas valida masseerimisseadet?

Selleks, et valida õige masseerija, tuleb määratleda probleemne kehapiirkond või masseerijat proovida. Esitage endale väga lihtne küsimus: mis teid häirib?
Kui teil on sagedased peavalud, hoolite oma peanahast ja tunnete muret juuste väljalangemise pärast, peaksite proovima S8 Head Massager Power Mood.
Kui veedate palju aega arvuti ees ja muude ekraanide taga, kui teie silmad väsivad kiiresti, tekib punetus ja tekib tunne, et silmades on "liiv" koos sagedaste peavaludega - siis tuleb osta S8 Eye Massager Power Eyes.

S8 Neck Massager Power Neck on ideaalne inimestele, kes tunnevad valu ja pigistustunnet kaela piirkonnas, mis hiljem võib põhjustada peavaluhooge.

Kui soovite säilitada oma näolihaste toonust, tervist ja ilu, peaksite proovima S8 Face&Neck Massager Stress Free. Peamiselt istuva eluviisiga inimestele, kes tunnevad pinget ja väsimust seljas ja alaseljas, on S8 Back Massage Power Back soovituslik.

Millised on Sleep8 massaažitooli eelised?

Sleep8 massaažitooli peamine eelis on see, et massaažiala on 60% suurem kui tavalisel massaažitoolil. Lisaks on sellel selja- ja põlvesoojendusfunktsioonid!
Eriti pikk kumer Sleep8 massaažitool võimaldab massaažiliigutusel sobituda sügavamalt selja S-kõverusega. Tänu iga kasutaja optilisele skaneerimisele saate korraliku kogu keha massaaži. Tool on varustatud optilise skaneerimisseadmega, millega saab määrata näiteks kaela- ja õlapiirkonna asukoha ning täpselt masseerida kaela piirkonda.
Massaažitool Sleep8 sobib iga pikkusega (150-210 cm) inimesele. Tooli konstruktsioon pakub sama mugavust nii väiksematele kasutajatele kui ka suurema kehatüübiga inimestele. Tooli saab juhtida kaugjuhtimisega, laadides oma nutitelefoni rakenduse alla. Samuti saate USB-pordi kaudu ühendada oma nutitelefoni tooliga ja kuulata massaažiseansi ajal oma lemmikmuusikat.
Massaažitooli Sleep8 eelised ei piirdu sellega: sellel on lai valik automaatseid ja käsitsi reguleeritavaid programme, mis lähtuvad iga kasutaja individuaalsetest vajadustest. Samuti on eksklusiivne Zero-G asend, mis on spetsiaalselt loodud selja koormuse leevendamiseks.

Kuidas valida massaažitooli?

Enne massaažitooli ostmist on soovitav tulla salongi tasuta massaažiseansile. Järgmisena peate otsustama tooli asukoha üle oma kodus (või kontoris). Kõige tähtsam on see, et peate võtma õiged ukseavade/akende mõõdud, veendumaks, et tool sobib ettenähtud kohta.
Valida, millist mudelit soovite, on üsna lihtne:
Kas vajate,et toolil oleks USB-port?
Kas soovite saada käsitsi massaaži täpset jäljendit ja nautida samaaegselt erinevate muude tsoonide massaaži?
Kas teil on põlvevalu ja soovite kasutada põlvesoojenduse lisavõimalust?
Ja lõpuks, kas soovite kogeda massaažiefekti, mis sarnaneb termilistes allikates viibimisega (suurenenud õhusurumispatjade arvu tõttu)?
Kui vastasite kõigile 4 punktile "jah", siis vajate kallimat JET mudelit. Kui ülalnimetatud funktsioonid ei ole teie jaoks põhimõttelise tähtsusega või teie eelarve on piiratud, siis peaksite valima JET S mudeli.

Фамилия