Kirjeldus

Serta Perfect Sleeper Bennetti ortopeediline madrats on kõrge jäikusega. Soovitatav kõigile, kes hoolivad oma tervisest. Sobib võrdselt igale vanusekategooriale, ei oma kaalupiiranguid.

Aluseks kasutatakse järgnevat:

- vedruplokk "720 FLEX ZONE tugisüsteem". 4D Spring Hard tehnoloogia unikaalsus seisneb selles, et vedrud ei puutu üksteisega kokku, töötades individuaalselt. Isegi väikseim liigutus paneb keskühenduse tööle, võimaldades vedruüksusel õigesti ja täpselt kohaneda inimkeha anatoomiliste tunnustega, luua seljale anatoomiline tugi.
- Looduslik vilt on vedrude ja pehme täidisega kaitsekiht, mis pikendab madratsi eluiga ja selle ohutust. Lisaks jaotab see koormuse õigesti kogu pinnale.
- Mugav elastne Serta Oxy Comfort vaht, millel on suurenenud elastsuse ja õhu läbilaskvuse omadused (70%). Sellise materjali olemasolu tekitab tunde nagu lõdvestute koheva pilve peal.
- Madratsi ümber on "Serta Total Edge" tugi, mis hoiab ära pehmete kihtide moondumise ja suurendab ka magamiskohta.
- Kauni disainiga pealmine kiht. Advanced Comfort Quilt on valmistatud pehmest kangast, allergiavastasest hollotekist ja Serta Oxy Comfort vahust, mis loob tingimused paremaks õhu läbilaskvuseks ja loob mikromassaažiefekti. Patenteeritud Cool Balance tehnoloogia, mis sisaldab männikiude, loob ebatavaliselt mugava temperatuurirežiimi igal aastaajal.

Pikendatud garantii 10 aastat (ostes koos kaitseümbrisega)!

Perfect Sleeper Bennetti eelised:

- kaalupiirangud puuduvad;
- suurepärane hingavus;
- kvaliteetsete hüpoallergeensete koostisosade olemasolu;
- mugavad tingimused talvel ja suvel;
- keskkonnasõbralikkus;
- turvalisus;
- Pikk kasutusiga.

Serta Bennetti madrats on ideaalne valik neile, kes eelistavad magamiseks ja lõõgastumiseks kvaliteetset mööblit.

Omadused

 • Tüüp

  Vedrudega

 • Madratsi kõrgus (cm)

  24

 • Magamiskoht

  Ühekohaline

  Pooleteistkohaline

  Kahekohaline

 • Ümar

  Ei

 • Jäikus

  Kõva

 • Kaal voodi kohta

  140 kuni 170 kg

 • Omaduste järgi

  Kahepoolsed

 • Kellele

  Täiskasvanutele

 • Täiteaine

  Vaht Orto Foam

  Puuvillavilt on looduslik

 • Vedrude arv

  720

 • Garantii, aastat

  2

 • Kaubamärk

  Serta

Materjalid ja disain

Puuvillavilt

Valge puuvillavilt - isoleeriv kiht, mis kaitseb pehmeid kihte vedruploki poolt tekitatava hõõrdumise eest. Aitab koormusel õigesti jaotuda. Võimaldab madratsi kasutusiga oluliselt pikendada.

Oxy Comfort vaht

Kaasaegne hüpoallergeenne materjal vahtpolüuretaani, lateksite ja viskolateksite baasil, millel on kõrge elastsus. Vahul on ühtlane struktuur õhumullidest. Vahu struktuur on avatud, suurendades madratsi kihtide ventilatsiooni 95% võrra. Oxy Comfort - ülimalt vastupidav kulumise suhtes.

Advanced Comfort Quilt mugavussüsteem

Ainulaadne Advanced Comfort Quilt mugavussüsteem pakub vajalikku tuge, vetruvust ja samal ajal pehmust. Koosneb valgetüvelise männi tselluloosikiududega trikotaažist, mida on meeldiv puudutada, allergiavastastest HollowTech kiududest ning Serta Oxy Comfort kärgvahust. Serta OxyFoam suurendab märgatavalt õhu läbilaskvust ning omab mikromassaaži efekti. Tänu madratsi mõlemal poolel olevale unikaalsele patenteeritud tehnoloogiale püsib aastaringselt, ilmastikutingimustest sõltumata, mugav temperatuur - suvel ei hakka palav ega talvel külm. Pealmine kiht on hügieeniline ja kauakestev.

Arvustused

Madrats Serta BENNETT

Suurus

303.00 €

Vana hind

757.00 €

Kokkuhoid

454.00 €

Kas olete tootest huvitatud?

Saate meie müügikonsultandiga nõu pidada video teel, ta näitab teile toodet veebis ja vastab teie küsimustele. Sa ei pea kaamerat sisse lülitama. Telli videokõne

Upsale

Фамилия