Kirjeldus

Shiatsu-CX padi on mitmekülgne padi, millel on mitmeid funktsioone, mis üheskoos teevad padja kohandatavaks. Kõrguse reguleerimiseks saab eemaldada sisemised kihid.

 Mäluvahuga pind toonib ja masseerib nägu, parandades samal ajal vereringet. Ülipehme mikrokiudkiht soodustab tervislikku õhuringlust ja niiskuse reguleerimist. Lateksist keskmine kiht tagab une ajal optimaalse toe.

Tugevuse ja elastsuse astme saate valida lihtsalt patja ümber pöörates.

Omadused

 • Tüüp

  Universaalne
  igasuguse kehaehitusega inimesele, igale magamisasendile

  Anatoomiline
  täitematerjal toetab korralikult pead ja kaela piirkonda

 • Kõrgus

  15

 • Jäikus

  Elastne
  keskmise jäikusega padi, mis pakub mõõdukat tuge kaela piirkonnale

  Kombineeritud
  padi koosneb mitmest kihist, mida saab vahetada, et leida ideaalne jäikus ja kõrgus

 • Magamisasend

 • Kattematerjal

  Puuvill
  Puuvill on taimse päritoluga looduslik kangas, mis on toodetud puuvillataimest.

  Outlast
  Outlast on soojust reguleeriv kangas, mis on loodud spetsiaalsete tehnoloogiate abil astronautide skafandrite jaoks. Kangas, mis sisaldab miljoneid terakesi, mis on valmistatud spetsiaalsest temperatuurile reageerivast vahast. Öösel kehatemperatuuri tõustes imendub liigne soojus, kuid kui temperatuur langeb, vabastavad miljonid terad kogunenud soojuse, võimaldades temperatuuril olla kõikumisteta keskmiselt mugavamal tasemel. Selle tagab vahaterade ehituse iseärasus – neid saab vastavalt kokku suruda ja paisutada, akumuleerides või eraldades soojust.

 • Täiteaine

  Shape memory foam kõrgtehnoloogiline materjal, mis vastab täielikult kehakujule.

 • Unikaalsed omadused

  Kohandatav
  erinevate materjalikihtidega padjad. Neid kihte saab välja võtta ja vahetada, valides enda jaoks optimaalse kõrguse ja jäikuse.

  Massaažiefekt
  tänu spetsiaalsetele vahetükkidele on tagatud täiendav massaažiefek

  Jahutusefektiga
  padjas on kasutatud materjale, mis tagavad jahutava efekti ja termoregulatsiooni une ajal

 • Kaubamärk

 • Dimensions

Materjalid ja disain

Mäluvaht

Poorne materjal, mis suudab täpselt kohanduda pea kujuga. Reageerib isegi väiksematele liigutustele, luues elastse toe. Taastab kiiresti oma algse kuju. Aitab hoida kaela ja pead õiges asendis, parandades unekvaliteeti. Hüpoallergeenne. Kauakestev.

Looduslik lateks

Poorne, elastne ja kauakestev materjal. Valmistatud Hevea kummipuu vahustatud mahlast. Termostabiilne ja antiseptilise toimega.

Atsauksmes

5

arvustuste jaoks 8 inimesed

100%

8 ülevaade

0%

0 ülevaade

0%

0 ülevaade

0%

0 ülevaade

0%

0 ülevaade
+ Jäta arvustus

Julia

Olen seda patja kasutanud veidi üle aasta. Kohe pärast kasutamist lakkas valutamast mu pea ja kael, enne selle padja kasutamist proovisin palju teisi anatoomilisi patju. Samuti hakkasin märkama, et magan selili, seda polnud kunagi varem juhtunud. Minu enesetunne on oluliselt paranenud.

Kasulik ülevaade? 0

Lea

Padja ostsin oma mehele kingituseks, sest ta liikus öösiti alati küljelt küljele. Pakkusin, et võib-olla on asi padjas. Nüüd magab mu mees nagu gopher) Pärast padja vahetamist ärkab ta öösel harva ning hommikul näeb ta värske ja puhanud välja, mis on hea. Nii et mul oli õigus)

Kasulik ülevaade? 0

Olga

Ma ei tea patjadest midagi, seega ostsin selle padja, kui salongist möödusin. Nad lasid mul seda otse salongis testida ja ma armusin sellesse kohe. Kuu on juba möödas, aga padi nagu uus. Ei kortsu, muutu, ei kuku läbi.

Kasulik ülevaade? 0

Peeter

Sellel magamine pole mitte ainult mugav, vaid ka nauding. Hommikuti hakkasin kergemimi ärkama, ilma kaelapaistetuse ja peavaludeta. Mu naine otsustas seda proovida ja ka talle meeldis. Nüüd on meil täielik komplekt. Hakkame soovitama sellist kvaliteetset toodet

Kasulik ülevaade? 0

Margaret

Võtsin vana padja asemele. Alguses arvasin, et hind on liiga kõrge ja võtsin selle omal vastutusel ja riskil. Kõik kahtlused hajusid pärast esimest ööd. Ma mitte ainult ei pidanud sellega harjuma, vaid magasin ennast välja ka nagu kunagi varem. Aitäh Askona!

Kasulik ülevaade? 0

Janika

Mina leian, et padi on 100% oma raha väärt. Mulle meeldib, kuidas see pakub täiuslikku peatuge. Eriti meeldis mulle laineline pool, mis on elastne ja pehme.

Kasulik ülevaade? 0

Regina

Minu elu parim padi! Mugav, normaalse suurusega, mitte väike. Ma ei taha hommikul tööle tõusta, ta on nii hea 10 10-st

Kasulik ülevaade? 0

Алексей

Купил подушку в Таллине 11.12.2021. Учитывая, что подушка во время сна у меня находится между головой и плечом - идеальное сочетание. Голова не проваливается и шея не кривится на протяжении всего сна. Замечательно!

Kasulik ülevaade? 0

Padi S8 Shiatsu-CX

Suurus: 50x70x15

Kohaletoimetamine kulleriga -

Vana hind

Kokkuhoid

BLOGI
Hea uni ja tervis:

hea une kasu kehale

Фамилия
Sinu
kingitus
Proovige oma õnne ja saate ostult allahindlust

*Soodustus kehtib 24 tundi

Palju õnne, olete võitnud