Kirjeldus

Laste ortopeedilist madratsit Askona Kids Little Angel soovitatakse kasutada voodina lastele vanuses kolm kuni seitse aastat. Keskmine kõvadus võimaldab teil luua lapse magamiseks kõige mugavamad tingimused.

Alus:

- MiniPocket vedruplokk, mille kõrgus on 5,5 cm. Ainulaadne disain võimaldab individuaalselt kohaneda iga lapse keha omadustega. Kõik lülisambaosad jäävad samal ajal ühtlaseks. Vedruplokk töötab absoluutselt vaikselt, põhjustamata ärevust ja lapse ärkamist.
- Anatoomiline EcoFoam, mis on valmistatud polümeeride baasil, on täiteaine, mille elastsus ja vastupidavus on lähedased lateksi omadustele. Vaht on keskkonnasõbralik, tervisele ohutu. EcoFoam on sertifitseeritud, ei sisalda formaldehüüdi, pliid, elavhõbedat ega muid komponente, mis võivad tervist negatiivselt mõjutada. Materjali ainulaadsus seisneb selle mitmetasandilises reageerimises sissetulevale koormusele. Suurema koormuse korral aktiveeritakse suuremad vedruplokid. Tehnoloogia kasutamine lastetoodetes on õigustatud asjaoluga, et toote kuju ja esialgne maht ei muutu isegi siis, kui laps madratsile hüppab.
- Ebatavalise disainiga kangas on pehme ja meeldiv puudutada, annab lapsele värskustunde ja loob optimaalsed kliimatingimused igal aastaajal.

Pikendatud garantii 3 aastat (ostes koos kaitseümbrisega)!

Little Angel eelised:

- anatoomiline;
- Kvaliteedi- ja ohutusstandardite järgimine;
- hügieen;
- mugav uni suvel ja talvel;
- soovitatav tundliku unega lastele;
- keskkonnasõbralikkus;
- Pikaajaline kasutamine.

Madrats Askona Little Angel - teie lapse rahulik uni öösel, samuti tema rõõmus käitumine päeval.

Omadused

 • Tüüp

  Vedrudega koos vedruplokiga

 • Madratsi kõrgus (cm)

  9

 • Magamiskoht

  Ühekohaline laius 60-120 cm

 • Ümar

  Ei

 • Jäikus

 • Kaal voodi kohta

 • Omaduste järgi

  Kahepoolsed kaks külge on samad, kuid neid saab ümber pöörata

 • Kellele

 • Täiteaine

  Vaht Orto Foam
  Suure elastsusega anatoomiline Orto Foam on poorne, elastne, ülitugev kaasaegne sünteetiline materjal.

  Linane lina
  100% linane

 • Vedrude arv

  550 mõjutab keha toestust; mida rohkem on vedrusid – seda paremini on keha toestatud

 • Kollektsioon

 • Garantii, aastat

  2

 • Kaubamärk

 • Dimensions

Materjalid ja disain

EcoFoam vaht

Polümeeride baasil vahustamise teel saadud sünteetiline materjal. Oma vetruvuselt ja vastupidavuselt meenutab lateksit. Tekitab koormusele mitmetasandilise vastuse. Ei kaota kasutamisel oma algset vormi. Ökoloogiline ja tervisele ohutu. Omab CeriPUR sertifikaati. Ei sisalda formaldehüüde. Valmistamisel ei ole kasutatud tina, elavhõbedat ega muid tervist negatiivselt mõjutavaid metalle. Vastab kõikidele lenduvate ainete emissiooni nõuetele.

Originaalse disainiga trikotaaž

Pehme ja puudutamisel meeldiv, kuid samas vastupidav ja hingav materjal. Talvel hoiab sooja ja suvel pakub värskustunnet.

Sõltumatute vedrude plokk MiniPocket

Toetab magamise ajal kogu keha, leevendab kiiresti füüsilist väsimust

Atsauksmes

5

arvustuste jaoks 5 inimesed

100%

5 ülevaade

0%

0 ülevaade

0%

0 ülevaade

0%

0 ülevaade

0%

0 ülevaade
+ Jäta arvustus

Maria

Hea madrats, laps hakkas paremini magama, ise jään nüüd ka kiiremini voodil magama

Kasulik ülevaade? 0

Johanna

Pehme kõrgus 9,5 cm vastavalt vajadusele. Madrats on imeline. Aga 190*80 oli muidugi natuke kallis, aga tervislik uni on tähtsam.

Kasulik ülevaade? 0

Kati

Kirjutan ülevaate pärast 9-kuulist kasutamist. Öelda, et madrats on hea, tähendab mitte midagi öelda! Ta on hämmastav! Laps magab suure mõnuga. Mõnikord heidan tema kõrvale pikali ja jään ise ka magama)) Ma ei  jälgi kaalu, vajumisi ja muhke pole, enne seda oli teise ettevõtte madrats, nii et ma tean, millest kirjutan

Kasulik ülevaade? 0

Olga

Suurepärane madrats, parajalt pehme. Laps hakkas kauem magama ja kiiremini uinuma (enne seda oli jäik madrats, nähtavasti kasvasime sellest juba välja, see on tunduvalt mugavam).

Kasulik ülevaade? 3

Kertu

Ostsime vastsündinu jaoks madratsi, kuna voodi oli juba olemas. Suurus sobis ideaalselt, nii nagu näidatud. Meeldivad värvid. Kerge kaaluga. Laius vastab esitatule. Kvaliteetne materjal. Pehme vedrumadrats. Katsudes pole mingisuguseid defekte tunda. Oleme ostuga rahul.

Kasulik ülevaade? 5

Lastemadrats Kids Little Angel

Suurus: 70x200

Kohaletoimetamine kulleriga -

Vana hind

Kokkuhoid

BLOGI
Hea uni ja tervis:

hea une kasu kehale

Фамилия