Kirjeldus

Luiza Grand voodi lakoonilised jooned, vormi väline lihtsus ja vaoshoitud disain rõõmustavad minimalismi ja klassika austajaid igal ajal. Dekoratiivne ääris annab mudelile elegantsi. Kompaktne voodipeats võimaldab paigutada voodi akna alla - see avab ruumi individuaalsetele disainilahendustele magamistoa kujundamisel. Universaalne mudel, mis näeb harmooniline välja igas interjööris!

Omadused:

• täiendatud:
- tõstemehhanismiga alus;
- lamellalus;
- Ergomotion alus.
• standardsuurus:
laius 135/140/150/160/180/200
Pikkus 190/200
Pikkus 203 koos Ergomotioniga
• pehme voodipeats.

Omadused:

• baasmaterjalist seljatoe tagaosa;
• saab paigutada seinast kaugemale;
• praktiline hooldada: voodi külgmiste osade katted on eemaldatavad, soovi korral saab neid vahetada.

Montaažijuhised

Omadused

Atsauksmes

5

arvustuste jaoks 8 inimesed

100%

8 ülevaade

0%

0 ülevaade

0%

0 ülevaade

0%

0 ülevaade

0%

0 ülevaade
+ Jäta arvustus

Hele

Tellisime voodi 200 × 200 - seljatoe kõrgus on minu jaoks väga hea - mitte kõrge. Põranda ja voodi vaheline kõrgus võimaldab puhastada voodi alt. Voodiga väga rahul.

Kasulik ülevaade? 0

Adrus

Tellisime tõstemehhanismiga voodi ja jäime väga rahule.Voodi näeb väga stiilne ja ilus välja,põhi on tugev ja töökindel.Tarne oli väga kiire.Soovitan seda mudelit kõigile.

Kasulik ülevaade? 0

Joonas

Tõstemehhanism ja suur hoiustamise osa - see on õnn muidugi. Kohe vabanes osa kapist. Voodi ise. Kvaliteet on super Lihtne kokkupanek. Äravõetav kaitsekate külgedel, võib pesta vajadusel Välimus Õnnelik laps Laial voodipeatsil mahtusid kõik mänguasjad

Kasulik ülevaade? 0

Alisa

Võtsime selle kangakattega voodi pojale, mõõtudega 120*200. Tõstemehhanismiga. Vajasime just pehme, aga mitte kõrge peatsiga voodit. Mõtlesime kaua, kas riidest või nahast kattega, kuid otsustasime, et riie on praktilisem. Näeb väga väärikas välja. Ootasime ainult kümme päeva. Koostajad panid väga kiiresti kokku. Ja andsid isegi kasutamisjuhiseid. Tõstemehhanism töötab väga sujuvalt, saan sellega kasutamisega hõlpsalt hakkama. Sisemuses on tohutu suur mahukas voodipesukast. Ja muuseas, vineer ei haise üldse, nii nagu mõned kirjutavad. Tuulutasime päeva jooksul ja poeg magas selles voodis juba samal ööl. Järgmisel päeval tegin voodipesukasti veel kord igaks juhuks lahti ja tuulutasin. Üldiselt olema siiamaani kõige rahul, eks edaspidi aeg näitab.

Kasulik ülevaade? 7

Александра

Отличная кровать! Искала именно с низким изголовьем и в ткани. Для меня просто идеально...ничего лишнего. Вот прям то ,что нужно. Увидела и сразу влюбилась! Спасибо Аскона

Kasulik ülevaade? 5

Aiandama

Veebisaidil on väga palju fotosid vooditest, seepärast polnud mõtet käia mööda mööblisalonge ja kohapeal voodit valida. Voodi meeldis ka mehele, seepärast tellisime pikemalt mõtlemata. Toodi kohale õigeaegselt, kvaliteet on suurepärane, kaasaegne stiil. Suurepärane internetipood.

Kasulik ülevaade? 3

Anna

Suurepärane voodi!Otsisin seda madala peatsiga ja riidest. See on minu jaoks lihtsalt ideaalne... ei midagi enamat.

Kasulik ülevaade? 8

Luule

Võtsime selle voodi oma pojale, suurus 120 x 200. Tõstemehhanismiga. Vajasin pehmet, kuid madala peatsiga voodit. Mõtlesime kaua: kangas või nahk, kuid otsustasime, et kangas oleks praktilisem. Näeb väga kena välja. Tõstemehhanism on väga mugav, saan ise kergesti tõsta. Sees on suur panipaik. Muide, vineer ei haise üldse, nagu mõned kirjutavad. Nad tuulutasid päeval ja poeg magas samal ööl. Järgmisel päeval avasin sahtli igaks juhuks uuesti, et tuulutada. Madratsiks valisin Serta Dorsey. Üldiselt on kõik on rahul, ja eks edaspidi - aeg näitab.

Kasulik ülevaade? 7

Voodi S8 Luiza Grand

Suurus: 140x200

Iseärasused: Ortopeediline võre

Kohaletoimetamine kulleriga -

Vana hind

Kokkuhoid

BLOGI
Hea uni ja tervis:

hea une kasu kehale

Фамилия