Kirjeldus

Pehme, mahukas lakoonilise disainiga voodipeats, moodsa minimalismi stiilis. Peatoe sügavad horisontaalsed jooned lisavad mudelile väljendusrikkust.
Soovitatav Brera kangas.

Omadused:

• Standardsuurused:
Laius 135/140/150/160/180/200
Pikkus 190/200
Pikkus 203 koos Ergomotioniga.
• Selja kõrgus: 100 cm;
• Komplektis:
- tõstemehhanismiga alus;
- lamellalus;
- Ergomotion alus
• Magamiskõrgus: 43 cm;
• 1 koha maksimaalne kaal: 140 kg;
• Madratsi soovitatav kõrgus: alates 23 cm;
• Pesusahtli kasulik sügavus: 11 cm

Omadused:

• Seljaosa tehnilisest materjalist;
• Sahtlite kaaned ei ole eemaldatavad.

Montaažijuhised

Omadused

Atsauksmes

5

arvustuste jaoks 11 inimesed

100%

11 ülevaade

0%

0 ülevaade

0%

0 ülevaade

0%

0 ülevaade

0%

0 ülevaade
+ Jäta arvustus

Tiina

Voodi on luksuslik, mugav ja kokkupanek võtti kõigest 40 minut aega. Suur tänu kohaletoimetajatele ja monteerijatele, kõik väga kiire ja professionaalne.

Kasulik ülevaade? 0

Mirtel

Põhimõtteliselt oli vaja asjade jaoks kastiga voodit, kuna magamistuba on väike, aga asju on meil palju). Otsisime kaua, kuni nägime seda. Vastab suurepäraselt kõigile meie nõuetele.

Kasulik ülevaade? 0

Kristina

Aitäh töötajatele detailse informatsiooni ja vastuste abi eest. Väga kiiresti oli voodi valmistatud ja kvaliteet on kõrge!

Kasulik ülevaade? 0

Sofia

Voodi väga meeldis. Värv - beezikas velüür, just selline nagu olen tahtnud: pigem hallikas-beeź. Sobib ideaalselt kardina värviga. Jalad on heledast puidust, kõrgus on piisav, et saaks põranda selle all pesta. Kohaletoimetamine hea. Kõik korrektne, kiire ja väga professionaalne.

Kasulik ülevaade? 0

Liisu

Voodi valisime veebilehel ja salongi tüdrukud aitasid meil värvi valida. Voodi on ilus, ei midagi ekstra. Sobib ideaalselt mu poja tuppa. Kvaliteetsed, tugevad, ühtlased õmblused. Väga rahul ostuga.

Kasulik ülevaade? 0

Anne

Kaasaegne disain, individuaalne suurus, jalgade olemasolu, et robottolnuimeja saaks puhastada, voodi on hea kvaliteediga.

Kasulik ülevaade? 0

Rutt

Suurepärane voodi, leidsin just sellise, mis sobib minu interjööriga. Peale kokkupanemist tellisin lisaks dekoratiivsed padjad. Voodi polster väga mõnus, kvaliteet on hea. Voodi kõrgus lubab robottolmuimejal puhastada voodi alt. Soovitan antud mudeli.

Kasulik ülevaade? 0

Maarja

Tere õhtust! Täna toimetati kohale ja paigaldati mu kauaoodatud voodi. Kõik sujus väga kiiresti ja tõhusalt ning mis kõige tähtsam, oli väga tore, et poisid võtsid kõik pakendid kaasa.Ja täna olen ma maailma kõige õnnelikum inimene!

Kasulik ülevaade? 0

Nora

Meil oli mehega juba ammu plaan diivan voodi vastu välja vahetada. Valisime mitme variandi vahel ja lõppkokkuvõttes valisime selle mudeli. Eelkõige meeldis mulle selle välimus. Selle värv on lihtsalt imeline! Voodi sobitus interjööri ideaalselt.

Kasulik ülevaade? 2

Edenema

Suur, mugav voodi. Palju ruumi asjade hoidmiseks. Voodi all saab kasutada tolmuimejat.

Kasulik ülevaade? 4

Agnesia

Mulle meeldis disain, päriselus on see parem kui fotol, MDF ja tugevdatud nurgad. Voodialune on meile õige kõrgusega, täpselt mahtus robottolmuimeja.

Kasulik ülevaade? 4

Voodi S8 Lema

Suurus: 140x200

Iseärasused: Ortopeediline võre

Kohaletoimetamine kulleriga -

Vana hind

Kokkuhoid

BLOGI
Hea uni ja tervis:

hea une kasu kehale

Фамилия
Sinu
kingitus
Proovige oma õnne ja saate ostult allahindlust

*Soodustus kehtib 24 tundi

Palju õnne, olete võitnud