Kirjeldus

Voodi Ergo Box Grey

Ergo Box Grey voodi on ülimoodne multifunktsionaalne mudel, millel on unikaalne alus ja mugav hoiukast.
Oleme kõik läbi mõelnud ja lisanud sellesse mudelisse kõige vajalikumad valikud, nii et te ei pea lisaelementide valimisele aega raiskama. Kvaliteetse kattega kaetud pehme voodipeats ja küljeosad sobivad absoluutselt igasse interjööri. Mugav tõstemehhanism ja mahukas pesukast suurendavad teie magamistoas kasulikku panipaika. Intelligentne Ergomotionsüsteemiga alus annab teile unustamatu kogemuse ja kvaliteetse lõõgastuse.
Kasutage juhtmevaba aluse juhtpulti, et valida kõige sobivam positsioon:
"Transform" - tõstab pead ja jalgu mugavaks magamiseks, puhkamiseks või sülearvutiga töötamiseks; "Relax" - tõstab jalgade ala südame tasemest kõrgemale, mis aitab võimalikult palju lõõgastuda; "Norskevastane" – tõstab norskamise vältimiseks voodipeatsi 7 kraadi võrra.
Süsteem võtab sujuvalt ja hääletult valitud asendi ning naaseb algsesse asendisse, vajutades vaid ühte nuppu.

Ergo Box Grey voodi eelised:

* valmislahendus magamistuppa - voodi + trafo alus + tõstemehhanism + pesukast;
* mahukas panipaik voodi all (180 cm voodi laiusele on kaasas kahene sahtel);
* kvaliteetne Saksa elektroonika garanteerib pika kasutusea;
* karkass on valmistatud ülitugevast metallist;
* materjalid on valmistatud rangete Euroopa standardite järgi;

Omadused:

* Võimalikud suurused: 200*140, 200*160, 200*180
Oluline teada: suurus 200*180 koosneb 2 alusest: 2 x 90 cm moodustab täisvoodi 200 x 180
* Värvus - hall
* Kast voodipesu jaoks - Jah
* Soovitatav madratsi kõrgus - kuni 27 cm
* Polsterdus – matt * Tõstemehhanism – jah
* Tagusematerjal - polster

Voodi Ergo Box Grey - tulevikuvoodi sinu olevikus!

SÜDAMESTIMULAATORID JA ELEKTROMAGNETILISE ÜHILDUVUSE NÄITAJADMeie reguleeritavate voodite elektrilised komponendid on valmistatud nii, et need vastaksid mitmete rahvusvaheliste elektromagnetilise ühilduvuse standardite nõuetele. Need organisatsioonid kehtestavad tooteohutusstandardid kogu maailmas. Meie tooted on registreeritud ja omab igas piirkonnas vastava sertifitseerimismärgi. Selle märgi kasutamine näitab vastavust asjakohastele elektromagnetilise ühilduvuse standarditele. Lühend EMC tähistab elektromagnetilist ühilduvust.

SÜDAMESTIMULAATORID
Mõned tooted sisaldavad neodüümmagneteid, mis võivad häirida selliseid seadmeid nagu südamestimulaatorid, ICD-d ja muud seadmed, mis on tundlikud magnetväljade suhtes. Selliste meditsiiniseadmete omanikel soovitatakse enne neodüümmagneteid sisaldavate seadmete kasutamist kindlasti arstiga nõu pidada. Samuti on võimalik, et mõned südamestimulaatorid tajuvad valikulise massaažifunktsiooni vibratsiooni ekslikult liikumise/harjutusena. See on normaalne kõigi seadmete puhul, mis tekitavad vibratsiooni ega pruugi mõjutada südamestimulaatori tööd. Enne massaažifunktsiooni kasutamist pidage KINDLASTI nõu oma arstiga.

KODUS KASUTAMINE JA HAIGLA STANDARDID
Ergomotioni reguleeritavad voodialused on mõeldud ainult koduseks kasutamiseks. See alus ei ole mõeldud haiglavoodiks ega vasta haigla standarditele. Ärge kasutage seda alust hapnikutelgi või plahvatusohtlike gaaside läheduses.

Omadused

 • Tüüp

  kaheinimesevoodi
  laius 140 kuni 200 cm

  üksikud tooted
  laius 90 kuni 120 cm

 • Mehanismid

  Smart
  Smart on transformeeritav alus. Voodi kohandub juhtpaneeli või rakenduse abil vastavalt keha anatoomilistele omadustele. Selja, jalgade, massaaži tõstmise funktsioon

 • Polster

  rogusk on veidi kare, kuid vastupidav kangas. Seda iseloomustab eriline tekstuur, mis sarnaneb kotiriidega.

 • Hoiukoht

  Sahtliga mahuka pesukastiga, mida saab avada tõstemehhanismi abil

 • Dekoratsioon

  Ilma kaunistuseta Võimalikud on sõlmed ja õmblused, kuid muu täiendav dekooratsioon puudub

 • Jalad

 • Madratsi lubatud kõrgus

 • Katted ümbrisel

 • Garantii, aastat

  2

 • Dimensions

Atsauksmes

5

arvustuste jaoks 10 inimesed

100%

10 ülevaade

0%

0 ülevaade

0%

0 ülevaade

0%

0 ülevaade

0%

0 ülevaade
+ Jäta arvustus

Eva

Voodi on stiilne ja ergonoomiline. Minimalism sobib interjööri, värv on piisavalt rahulik ja universaalne. Alus muudab asendit, juhitakse puldiga ning voodipesu hoidmiseks on sahtel.

Kasulik ülevaade? 0

Robin

Otsustasin tavalise voodilt üle minna tehnoloogilisele voodile. See oli kingitus mulle ja mu naisele uueks aastaks. Jäime rahule. Ostsime kaks alust. Päris kallis oli, kuid see on voodi, mis kestab igavesti. Nüüd saan telekat poolistudes vaadata ja ta uinub, keegi ei sega kedagi - põhi on jagatud kaheks osaks, kummagi all saab madratsit isemoodi reguleerida, horisontaalselt tõsta või langetada.

Kasulik ülevaade? 0

Rasmus

Suur voodi, mis kindlasti meeldib tehnikasõpradele. Vaikne, juhitav väikese puldiga. Kui soovid näiteks lugeda, saad kallutada jalgade all olevat ala ja voodipeatsi. Vajutage nuppu, et voodi läheks horisontaalasendisse. Ja veel üks suur pluss on sahtel, lihtsalt taeva kingitus!

Kasulik ülevaade? 0

Mark

Lahe, mugav, stiilne. Kogu pere ei saaks olla õnnelikum. Tegime remonti ja otsustasime, et magamistoas peaks kõik olema täiuslik. Noh, mis siis, kui mitte voodi on magamistoas kõige tähtsam. Ostsime selle ja pole kordagi kahetsenud.

Kasulik ülevaade? 0

Mia

Kasumlik ja säästab aega otsimisel. Ostad kohe komplekti - hind on üsna kõrge, aga see sisaldab kohe voodit, alust, tõstemehhanismi. Jäin garantiiga rahule, nii pika perioodiga polnud nii hirmus sellist summat kulutada.

Kasulik ülevaade? 0

Loviise

Magasime kaua diivanil, selg hakkas kummardudes valutama. Arst soovitas mul spetsiaalseid voodeid vaadata. Käisime abikaasaga Askona salongis ja nägime ergomotion süsteemiga voodit, see pole lihtsalt voodi, see on voodi, millel on palju funktsioone. Katsusime, vaatasime - hind oli muidugi kõrge, kahtlesime ja mõtisklesime mitu päeva. Lõpuks tegime siiski otsuse. Selg lakkas valutamast, väga mugav.

Kasulik ülevaade? 4

Darja

Voodi on stiilne ja ergonoomiline. Minimalism sobib interjööri, värv on piisavalt rahulik ja universaalne. Võimalus vahetada asendit, pult, olemas kast voodipesu hoidmiseks.

Kasulik ülevaade? 10

Taavet

Otsustasin tavaliselt voodilt üle minna tehnoloogilisele. See oli mulle ja mu naisele jõulukink. Jäime rahule. Voodil on kahest osast koosnev alus. See osutus kalliks meie eelarve puhul, kuid voodi on pikaks ajaks. Nüüd saan telekat poolistudes vaadata ja  uinuda, keegi ei sega kedagi - põhi on jagatud kaheks osaks, kummagi alt saab madratsit reguleerida, horisontaalselt tõsta või langetada.

Kasulik ülevaade? 13

Марта

Большая кровать, которая точно понравится любителям технологий. Бесшумная, управляется с помощью маленького пульта. Можно наклонить место под ногами и изголовье, если хочется почитать, например. Жмете кнопку чтобы кровать приняла снова горизонтальное положение. И еще большой плюс - это место для хранения, просто находка!

Kasulik ülevaade? 12

Eluta

Lahe, mugav, stiilne. Me ei saa terve perega  selles küllalt. Tegime remonti ja otsustasime, et magamistoas peaks kõik olema täiuslik. Noh, mis veel, kui mitte voodi, mis on kõige tähtsam. Ostetud ja ei kahetsenud kordagi.

Kasulik ülevaade? 20

Voodi Ergo Box Grey

Suurus: 180x200

Kohaletoimetamine kulleriga -

Vana hind

Kokkuhoid

BLOGI
Hea uni ja tervis:

hea une kasu kehale

Фамилия