Kirjeldus

Klassikaline aadlistiil ja minimalistlik vaoshoitus üheskoos. Ristkülikukujulised õmblused ja peatoe kuju lisavad voodile suursugusust.
Soovitatav Casanova kangas.

Omadused:

• Standardsuuruste vahemik:
Laius 135/140/150/160/180/200
Pikkus 190/200
Pikkus 203 Ergo varustusega.
• Seljatoe kõrgus: 109 cm;
• Komplektis:
- tõstemehhanismiga alus;
- lamellalus;
- teisaldatav Ergo alus.
• Koha kõrgus: 37 cm;
• 1 koha maksimaalne kaal: 140 kg;
• Madratsi soovitatav kõrgus: kuni 35 cm;
• Kasti kasulik sügavus: 12 cm;
• Pesukast: libiseva põhjaga (mugav puhastamisel);

Omadused:

• Selja tagaosa on valmistatud põhimaterjalist. (Võib asetada seinast kaugemale);
• Sahtlite kaaned on eemaldatavad (mugav vahetada või pesta).

Montaažijuhised

Omadused

Atsauksmes

5

arvustuste jaoks 20 inimesed

100%

20 ülevaade

0%

0 ülevaade

0%

0 ülevaade

0%

0 ülevaade

0%

0 ülevaade
+ Jäta arvustus

Lagle

See mudel võitis kohe mu südame. Valisin piimja polstriga voodi. Ta näeb päriselt veelgi ilusam välja kui fotol. Tal on tõstemehhanism ja ​​sügav pesusahtel.

Kasulik ülevaade? 0

Hele

Voodi on suurepärane. Nad võtsid selle heledast nahast, suurusega 200x200, koos kõrge madratsiga. Näeb soliidne ja stiilne välja. Väga rahul, isegi tellisin oma vanematele teise. Aitäh!

Kasulik ülevaade? 0

Astrella

Ostsin selle voodi oma emale (+ anatoomilise madrats). Valisin ilma tõstemehhanismita, suurus on 120x200 cm.Ühe inimese jaoks on see laius üsna sobiv. Emale voodi meeldis. Sellist ilu pole tal kunagi olnud. Ema pole väga sale aga aluse latid ei kriuksunud isegi pikali heites seega loodan, et voodi kestab kaua.

Kasulik ülevaade? 0

Janika

Voodi on superhea, poeg valis endale luksusliku värvi. Poja (9 aastane) magab nagu kuningas. Abikaasa kokkupanemisel antid hinnangu 100 100-st, ja see tähendab palju! Kõik poltid, naelad ja augud korras. Kõik sobis ja oli kokkupandud 40 minutiga. Soovitan soojalt.

Kasulik ülevaade? 0

Liidia

Soovitame Askona kõikidele! See mööbel on heaks puhkuseks. Ostsime Elisa voodi. Voodi on suurepärane, lihtsalt super

Kasulik ülevaade? 0

Sofia

Täitus minu unistus! Olen väga rahul. Hea voodi, ilus, mugav, kergesti kokkupandav

Kasulik ülevaade? 0

Olga

Väga mugav ja stiilne voodi! Sobib igasse interjööri! Tegelikkuses näeb see veelgi parem välja!

Kasulik ülevaade? 2

Sofia

Tavaliselt ma ei jaga kommentaare. Aga praegu lihtsalt ei saa ennast tagasi hoida. Tänan tootjat selle ime eest. Töötan palju ja seepärast soovisin leida tõeliselt esmaklassilise voodi täisväärtuslikuks puhkuseks. Ja me ei eksinud oma valikuga. Kõik on tehtud kõige kõrgemal tasemele. Sellel voodil lamada on puhas nauding. Ja voodi pealismaterjal on väga meeldiv ja vastupidav.

Kasulik ülevaade? 4

Ain Lepmets

Kõik on esmaklassiline!

Kasulik ülevaade? 0

Юлианна

Кровать отличная, спать на ней одно удовольствие. Стала высыпаться, очень удобная. В салоне помогли выбрать кровать и матрас. Благодаря Вашей фирме у меня дома есть крутая кровать, обалденное постельное белье. Спасибо!!!

Kasulik ülevaade? 9

Hedi

Ostsime möödunud aastal ökonahast ja tõstemehhanismiga voodi, mis on väga mugav, voodipesu hoidmiseks on terve kapp, kaks lükandtahvlit on koristamisel väga mugavad. Üldiselt ja tervikuna võib kõigega rahul olla.

Kasulik ülevaade? 9

Adrus

Suurepärane voodi. Võtsime heleda nahaga, mõõtmetega 200*200 ja koos kõrge madratsiga. Näeb välja soliidne ja stiilne. Oleme väga rahul, tellisime teise oma vanematele. Aitäh!

Kasulik ülevaade? 4

Eliise

Võrratu kvaliteet, elegantne ja suursugune välimus. Teeninduskvaliteet üllatas meeldivalt: tellimus vormistati kiiresti, kohale toodi tähtajaks, ideaalses pakendis. Tänapäeval on sellisel tasemel teenindus väga haruldane.

Kasulik ülevaade? 8

Марина

Отличная кровать, в интерьере смотрится потрясающе, очень удобная в эксплуатации, спиться комфортно и крепко. Спасибо!

Kasulik ülevaade? 12

Liisa

Suurepärane voodi, väga ilus, ja värv on just selline nagu vaja. Väga ilusad värviüleminekud, mis mängivad päikese käes. Eraldi tänu kohaletoimetamise ja viisaka teeninduse eest.

Kasulik ülevaade? 9

Helle Rüütel

Voodi on lihtsalt pööraselt äge, teisiti ei saa kuidagi öelda! Hind vastab kvaliteedile. Aitäh! See voodi on lapsepõlveunistus, mis täitus!

Kasulik ülevaade? 7

Diana

Armusin sellesse voodisse esimesest pilgust. Möödas on pool aastat kasutamist - ja ma rõõmustan ikka veel selle üle)) Iga päev korterisse sisenedes imetlen seda ikka ja jälle)) ostsime ka madratsi Askonast, ainult kiidusõnad. Olen firmaga väga rahul. Aitäh teile!

Kasulik ülevaade? 6

Lisandra

Väärt. Mulle ei meeldi mittevajalikud detailid, seega on see mudel kõige sobivam. Midagi muud pole vaja. Turvaliselt valmistatud.

Kasulik ülevaade? 4

Daniil

Meeldis voodi disain. Kuid elu osutus veelgi paremaks. Nii ilusad kumerad jooned, imeline teostus. Sõbrad hindasid ostu koheselt. Uni muutus veelgi meeldivamaks.

Kasulik ülevaade? 2

Юлия

Заказали эту кровать в темном варианте. Выглядит отлично. Сразу видно хорошее качество. Не много деталей, но смотриться очень стильно. Материалы тоже, на первый взгляд, хорошие. Благодарю за быструю доставку.

Kasulik ülevaade? 3

Voodi S8 Elisa

Suurus: 140x200

Iseärasused: Ortopeediline võre

Kohaletoimetamine kulleriga -

Vana hind

Kokkuhoid

BLOGI
Hea uni ja tervis:

hea une kasu kehale