Kirjeldus

Mitmekülgne disain kogu perele. Pehme peatugi, mida kaunistab ristkülikukujuline õmblus, annab mudelile originaalse ilme.

Omadused:

Standardmõõtmed:
Laius 135/140/150/160/180/200
Pikkus 190/200
Pikkus 203, kui see on varustatud Ergomotion alusega.
* Selja kõrgus: 100 cm; 
* Komplektis:
- tõstemehhanismiga alus;
- lamellalus;
- Ergomotion alus
* Magamiskoha kõrgus: 35 cm;
* Maksimaalne kaal ühe koha kohta: 140 kg;
* Madratsi soovitatav kõrgus: 17 kuni 30 cm;
* Sahtli kasulik sügavus: 18 cm;
* Pesusahtel: jagatud kaheks osaks.

Omadused:

* Selja tagaosa on valmistatud tehnilisest materjalist;
* Sahtlite kaaned ei ole eemaldatavad.

Montaažijuhised

Omadused

Atsauksmes

4,9

arvustuste jaoks 9 inimesed

90%

8 ülevaade

9%

1 ülevaade

0%

0 ülevaade

0%

0 ülevaade

0%

0 ülevaade
+ Jäta arvustus

Elsbet

Soovitan seda mudelit kõigile, kuna see näeb väga hea välja ja on katsudes väga meeldiv, on küll selge, et materjali kvaliteet pole hinna poolest odav aga tarniti ja kokku pandi väga kiiresti. Tahaks ära märkida ka kokku panijad. Professionaalid!

Kasulik ülevaade? 0

Jana

Olen väga rahul, kvaliteet on suurepärane!

Kasulik ülevaade? 1

Leks

Voodi hakkas väga meeldima, see toodi kokkulepitud ajaks kohale. Hea teenindus.

Kasulik ülevaade? 0

Sesilia

Ostsime selle tõstemehhanismiga voodi eelmisel kuul kauplusest Askona. Kui ma seda mudelit nägin, siis armusin sellesse sõna otseses mõttes. See oli just see, mida ma oma magamistoa jaoks otsisin. Voodi mõõdud on 180*200, see on kreemika värvitooniga. Voodi on kvaliteetselt kokku pandud, minu vend, kes töötas mitmeid aastaid mööblikaupluses, kontrollis viimasegi kruvi üle. Tõstemehhanismid töötavad samuti suurepäraselt, voodipesukast on tohutu suur, sain sinna palju asju jalust ära panna. Voodi on suurepärane, see toodi kohale ja pandi kokku kokkulepitud tähtajaks.

Kasulik ülevaade? 0

Ольга

У нас небольшая квартира и это было самым лучшим решением вместо массивной кровати или дивана. Кровать с подъёмным механизмом убирается без особых усилий, крепёж хороший, прочный. Состояние кровати за год даже не изменилось, вот что значит качественная вещь!

Kasulik ülevaade? 4

Varvaara

Vaatasin seda voodit kaua, lõpuks ei pidanud vastu ja tellisin allahindlusega! Mees torises, kuid on voodiga rahul, sest see on meie vanast palju mugavam. Voodi on tõstemehhanismi ja voodipesukastidega, nii et voodipesu ja täiendavaid patju on selles väga mugav hoida. Varem tuli kõik kappi toppida.

Kasulik ülevaade? 7

Eerik

Voodi hakkas kohe meeldima, kui nägin seda veebisaidil avaldatud fotol. Ja kui nägin, et sellele kehtib allahindlus, siis tellisin kohe ära. Selgus, et see voodi pole mitte ainult väga ilus, vaid ka väga mugav. Seni tuleb kahjuks vana madratsit kasutada, kuid peagi kavatsen siitsamast uue madratsi osta!

Kasulik ülevaade? 6

Дарья

Покупали двуспальный вариант. Кровать понравилась как внешним видом, так и набором удобных функций. Также по опыту использования, кровать качественная. Не скрипит, каркас очень крепкий.

Kasulik ülevaade? 4

Maarja

Voodi meeldib mulle väga. Disaini poolest on kõik ootuspäraselt ilus ja lihtne. Materjal - ökonahk, seda on mugav niiske lapiga pühkida. Voodipõhja on lihtne tõsta ja langetada, kaasas on kaks käepidet. Sees on suur hoiukast, siin on hoiuvõimalus põhjas, saab asju ka kastidesse või karpidesse panna.

Kasulik ülevaade? 2

Voodi S8 Agata

Suurus: 140x200

Iseärasused: Ortopeediline võre

Kohaletoimetamine kulleriga -

Vana hind

Kokkuhoid

BLOGI
Hea uni ja tervis:

hea une kasu kehale

Фамилия
Sinu
kingitus
Proovige oma õnne ja saate ostult allahindlust

*Soodustus kehtib 24 tundi

Palju õnne, olete võitnud