Filter
Jae
Tüüp
Materjal
pehmete elementidega toode, mis on täielikult või osaliselt kaetud kangaga
Polster
Velvetist on tihe kangas, mille esikülg on kaetud napribidega.
Velvet (easy clean immutamine) on kangas, mille esiküljel on pehmed sametebemed. Lihtne puhas immutus - ei lase niiskusel ja mustusel imenduda, säilitades mööbli uudsuse ja värvi
Veluur on tekstiilmaterjal, mille esiküljel on tihe fliisne pind
Kunstlik seemisnahk on vastupidav kulumiskindel materjal, mille esiküljel on seemiskarv Veluur on tekstiilmaterjal, mille esiküljel on tihe fliisne pind
hingav materjal, koosneb kahest kihist. Aluseks on kootud kangas, mis on valmistatud 100% puuvillast. Peale kantakse polümeerikiht.
Kanga värv
Stiil
kaasaegne pehme mööbel sobib kergesti iga interjööriga ruumi
Tööpinna materjal
Kastide arv
Kollektsioon
Mõõdud
В наличии

Kaup kokku: 1

-25% laos, kiire tarne
S8 Ella

järelmaks al 21.67 € / kuus.

260 €

346 €


Millised on Askona mööbli eelised?

Oleme oma magamistoa mööbli loonud nii, et see sobiks enamiku meie voodite disainiga ja tulemuseks oleks ilus ühtne magamistuba, kus on kõik samas stiilis mööbliesemed.
Kõik meie öökapid, kummutid ja järid võivad olla meie vooditega samast kangast.
Meie mööbli eksklusiivsed disainilahendused on välja töötatud meie enda disainibüroos ning tootmisprotsessi käigus on meie disainerid arvestanud iga toote esteetilise välimuse kõrval ka funktsionaalsusega: ruumikus, sahtlite sujuv avamine ja sulgemine ning et oleks hõlpsasti paigaldatav. Kangastel on niiskust ja mustust hülgav immutus ning kõik materjalid on kvaliteetsed, vastupidavad, keskkonnasõbralikud ja allergiavabad.

Фамилия