Liising

Askona.ee saab pakkuda kaupade ostmist järelmaksuga, kasutades liisingufirma "Holm Bank AS" teenuseid. Kui otsustate osta kaupu liisinguga, valige pärast tellimuse vormistamist makseviisiks liising, täitke kõik nõutud väljad ja täitke tellimisvorm. Valige liisingfirma ja märkige esmase sissemakse summa ja tähtaeg.

Selle teabe põhjal võtab teie valitud liisingufirmade (Holm Bank AS) spetsialist teiega ühendust ja teavitab teid, kas teie liisingufirma on teie soovi heaks kiitnud või tagasi lükanud.

Kui teie valitud liisingufirma on liisingutaotluse vastu võtnud, lepime kokku tarnekuupäeva ning liisingfirma töötab välja liisingulepingu, mille peate allkirjastama kauba kättesaamise ajal ja millele on lisatud koopia teie isikut tõendavast dokumendist (pass / isikutunnistus) vastavalt rahapesu ja terrorismi rahastamise tõkestamise seaduse § 14 esimese osa nõuetele, mis sätestab, et liisingfirma ärisuhete loomisel või tehingute tegemisel, käesoleva seaduse artiklis 11 nimetatud, peab tegema koopiad dokumentidest, mille alusel klient tuvastati.

Koopia isikut tõendavast dokumendist (pass / isikutunnistus) vormistatakse korrektselt, kui sellel on selgelt näha teie isikuandmed (Eesti elanikul: ees- ja perekonnanimi, isikukood; mitteresidendil: ees- ja perekonnanimi, sünniaeg, isikufoto, dokument, isikutunnistus, dokumendi number ja väljaandmise kuupäev, riik ja väljastamise organisatsioon), samuti teie isikut tõendava dokumendi koopial järgmised andmed: tekst "Koopia on õige", teie isiklik allkiri, selle transkriptsioon, isikukood ja kuupäev.

Ostetud kauba kättesaamisel on rahapesu ja terrorismi rahastamise tõkestamise seaduse artikli 12 esimese osa nõuete kohaselt kohustuslik esitada isikut tõendav dokument (pass / isikutunnistus). Seadus näeb ette isiku tuvastamise tema isikusamasuse kontrollimise teel kliendi isikut tõendava dokumendi alusel, mis sisaldab ülaltoodud andmeid.

Kui te ei esita oma isikut tõendava dokumendi originaali ega lisa rendilepingule isikut tõendava dokumendi koopiat, siis kaupa kahjuks teile üle ei anta!

Juhime tähelepanu, et avalduse esitamisel ja liisingu töötlemisel ning isikuandmete töötlemisel palume võtta ühendust vastava liisingufirmaga (Holm Bank AS), keda käsitletakse isikuandmete töötlemise ja kaitsmise üksikhaldurina. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu lepingu tingimustega ja pea nõu asjatundjaga. Krediidi kulukuse määr on % aastas järgmistel näidistingimustel: kauba maksumus / laenu summa 650 €, lepingutasu 0 €, periood 12 kuud, intressimäär 0% laenusummalt esimesed 12 kuud, fikseeritud intressimäär 22% aastas, makstav kogusumma 650 €, tagasimaksete summa 650 € ja tagasimaksete arv 12.

Фамилия
Sinu
kingitus
Proovige oma õnne ja saate ostult allahindlust

*Soodustus kehtib 24 tundi

Palju õnne, olete võitnud