Kirjeldus

Lapse sünd on alati oodatud suure elevusega, kuna selle sündmusega kaasneb ka lapsevanemate vastutuse suurenemine. Väike inimene muutub kõige tähtsamaks kõigi pereliikmete seas ja emad peavad kardinaalselt muutma oma igapäevast elu. Naised, kes pühendavad suure osa oma energiast ja tähelepanust vastsündinule väsivad rohkem ja magavad öösel vähe. Nende eest hoolitsemiseks töötasid Askona spetsialistid välja koostöös juhtivate lastearstide ja neoanatoloogidega häll-kookoni vastsündinutele. Antud suurepärane toode on välja töötatud suure armastusega laste ning nende tervise vastu. Arvestatud on ka kõige väiksemate nüanssidega.
Kookon on oma kujult identne ema kõhuga, seega tunneb laps end selles väga mugavalt. Õlad ja selg on veidi ümardatud ning pea on kallutatud veidi ettepoole. Spetsiaalne rull võimaldab lapse jalgadel jääda veidi pingul olekusse, mis vähendab valu põhjustavate gaaside tekkimise tõenäosust ning lihtsustab toidu tagasivoolu.
Beebi tunneb end väga mugavalt, magab rahulikult, nutab palju vähem, mis tähendab ka seda, et ema saab puhata.
Suurused: 70*42*20 см.

Koostis:

- kõrge elastsusega vaht, mis moodustab toote põhja. Ökoloogiliselt puhtal materjalil on lateksiga sarnased omadused ja struktuur. Toetab keha, jätab meelde selle individuaalset kuju. Takistab mikroorganisme. Materjalil on kõrged hügieenilised omadused, ei ima niiskust. Kulumiskindel. Säilitab kaua oma esialgset vormi, ei pudene.
- puuvill
- Vastupidav hügroskoopne kate on 100% naturaalse taimse päritoluga. Ideaalne beebidele, kes on altid allergiatele ja nahalöövetele.
- polüester
- täissünteetiline, termokindel kangas, mis ei lase läbi niiskust. Kasutatakse eemaldatava katte õmblemiseks. Hoiab hästi kuju, ei voldi kasutamise ajal kokku.
- kõrgkvaliteetne trikotaaž (eemaldatav kate), pehme materjal kõrgete hügieeniliste ja hügroskoopsete omadustega. Laseb hästi õhku läbi, lubades sellel vabalt ringleda. Ilus lastedisain
- öökulli pilt.
- mobiilne jalarull on valmistatud elastsest vahust. Seda on lihtne ära võtta ja tagasi kinnitada spetsiaalsete takjakinnitustega. Lapse kasvades on lihtne rulli asukohta muuta vastavalt lapse jalgadele.
- 100% trikotaažist rihm kaitseb võimaliku kukkumise ja ringipööramise eest.

Häll-kookoni eelised:

- lapse kehaasend on just nagu ema kõhus;
- spetsiaalne rihm, mis kaitseb kukkumise eest;
- eemaldatav padjapüür veekindlast materjalist;
- lihtne hooldada ja transportida;
- turvaline. 

Häll-kookon vastsündinutele tagab mugavuse ja turvalisuse siis, kui emad puhkavad.

Omadused

 • Tüüp

  Laste omad

 • Kõrgus

  20

 • Jäikus

  Pehmed

  Jäik

 • Magamisasend

  selili

 • Kattematerjal

  Puuvill

 • Täiteaine

  Shape memory foam

 • Unikaalsed omadused

  Laste

  Mäluvahuga

 • Kaubamärk

  Askona

Materjalid ja disain

Kõrgelastne vaht

Kaasaegne kunstmaterjal, mis meenutab oma omaduste poolest lateksit. Sellel on rakuline struktuur. Jätab keha kuju meelde ja kohaneb sellega, toetab keha anatoomiliselt õiges asendis. Hügieeniline vaht. Ei ima niiskust. Kaitseb mikroorganismide tekke eest. Kauakestev.

Puuvill

Taimset päritolu ökoloogiliselt puhas materjal, millel on head soojust reguleerivad ja hügroskoopsed omadused. Hüpoallergeenne. Suurepäraste hügieeniliste omadustega. Vastupidavuselt võrreldav siidiga, ületab villa. Kergesti triigitav. Parandab sünteetiliste kiudude omadusi.

Trikotaaž

Erakordselt pehme ja katsudes meeldiv materjal. Seda iseloomustab suurepärane paindlikkus ja elastsus. Hügieeniline. Tänu erilisele niitide põimumisele tagab hea õhuvahetuse. Kulumiskindel ja kauakestev.

Arvustused

5

arvustuste jaoks 3 inimesed

100%

3 ülevaade

0%

0 ülevaated

0%

0 ülevaated

0%

0 ülevaated

0%

0 ülevaated
+ Jäta arvustus

Варвара

Кокон супер действительно продуман до мелочей: и формой, и безопасностью, и функционалом. Особенно здорово, что есть чехол защитный-легко ухаживать за изделием.

Kasulik ülevaade? 7

Ulli

Emale väga vajalik, kasutan teist korda ja ilma selleta ei tea kuidas hakkama saaks, väga mugav, paned lapse sisse, lähed sööma, laps kaasa kookoniga kööki, lähen vannituppa, laps kookonil  kaasas, pesema ja nii igale poole , lapsel on seal väga mugav ja tihtipeale jääb laps sellesse magama kui sa midagi teed, soovitan kõigile !

Kasulik ülevaade? 5

Maimu

Väga rahul ostuga! Kuidas me vanematena ilma selleta hakkama saime, ma ei tea .. taeva kingitus mulle ja mu tütrele! Tänud tootjale. Laps oli selles kuni 3,5 kuuni, sest siis hakkas ta ümber keerama. Pidin ilma kookonita võrevoodisse ümber panema.

Kasulik ülevaade? 6

lastepadi Kookon-häll vastsündinutele

Suurus

117.00 €

Vana hind

167.00 €

Kokkuhoid

50.00 €

Kas olete tootest huvitatud?

Saate meie müügikonsultandiga nõu pidada video teel, ta näitab teile toodet veebis ja vastab teie küsimustele. Sa ei pea kaamerat sisse lülitama. Telli videokõne

Upsale

Фамилия