4.8 Stars

    
tellimisel ~ 8 nädalat

Kirjeldus

Ortopeediline madrats Serta Perfect Sleeper Dorsey - mõeldud neile, kes eelistavad alati osta ainult kõrgeima kvaliteediga tooteid. Selle uuendusliku mudeli mitmekülgsus seisneb selles, et sellel on korraga kaks jäikusastet. Sellel pole kaalupiiranguid, sobib suurepäraselt inimestele, kes kaaluvad üle 140 kg. Alus: - ainulaadne disainilahendus - vedruplokk 720FLEXZONE Support System, 4D Spring. Kõik vedruread töötavad autonoomselt, ilma üksteisega kokku puutumata. Iga üksus reageerib koormusele koheselt. Just see kvaliteet on võimaldanud luua tõhusa toe kogu selgroole. Aktiivne survetsoon talub isegi väga suuri koormuseid. - Looduslik valge vilt on pehmete kihtide usaldusväärne kaitse vedrude hõõrdumise eest, aitab koormust õigesti jaotada vedruplokkide kogu ulatuses. - Vastupidav vaht Serta Oxy Comfort on varustatud ainulaadsete omadustega. See loob 70% rohkem hingavust kui teised pehmed kihid. Selle tehnoloogia kasutamine tekitab kehale nö nullgravitatsiooni efekti. - Serta mäluvaht, mis on valmistatud looduslikust lateksist, lisab vajalikku pehmust. Kujumäluefekt, mis vähendab õla- ja puusaosade koormust. Kohandub kehakujuga täpselt. - Serta Total Edge - uuenduslik tugisüsteem, mille eesmärk on vältida kihtide libisemist ja moondumist. Täiteaine olemasolu suurendab magamiskoha pinda ja säilitab oma esialgse kuju pikka aega õiges olekus. - Eksklusiivne kangas, tepitud Holloteki kiudude ja elastse Serta Oxy Comfort vahuga, millele on lisatud männikiude - see on ainulaadne Advanced Comfort Quilt süsteem. Selliste komponentide olemasolu võimaldab kattekihil ideaalselt säilitada oma kuju ja mahu, lisaks parandada õhu läbilaskvuse omadusi ja luua mikromassaažiefekti. Patenteeritud Cool Balance Fabric Technology pakub paremat unemugavust igal aastaajal. Perfect Sleeper Dorsey eelised: - koormuspiiranguteta; - kahe jäikustasemega; - suurenenud ortopeedilised omadused; - seljatugi õiges asendis; - mikromassaažiefekt; - Parem unekvaliteet; - turvalisus; - Pikk kasutusiga. Serta Dorsey madrats on mõeldud kvaliteedi austajatele.

Omadused

 • Tüüp

  Vedrudega koos vedruplokiga

 • Madratsi kõrgus (cm)

  24

 • Magamiskoht

  222222222Array
  (
    [0] => /mattress/single-mattress/
    [1] => /mattress/three-quarter-mattress/
    [2] => /mattress/double-mattress/
  )
  

  Ühekohaline
  laius 60-120 cm

  222222222Array
  (
    [0] => /mattress/single-mattress/
    [1] => /mattress/three-quarter-mattress/
    [2] => /mattress/double-mattress/
  )
  

  Pooleteistkohaline
  laius 120-140 cm

  222222222Array
  (
    [0] => /mattress/single-mattress/
    [1] => /mattress/three-quarter-mattress/
    [2] => /mattress/double-mattress/
  )
  

  Kahekohaline
  laius 140 kuni 200 cm

 • Ümar

  Ei

 • Jäikus

  222222222Array
  (
    [0] => /mattress/flexibility_blue/
    [1] => /mattress/kovad-madratsid/
  )
  

  Keskmine

  222222222Array
  (
    [0] => /mattress/flexibility_blue/
    [1] => /mattress/kovad-madratsid/
  )
  

  Kõva

 • Kaal voodi kohta

 • Omaduste järgi

  Kahepoolne erineva jäikusega pooled

 • Kellele

 • Täiteaine

  222222222Array
  (
    [0] => /mattress/mattresses-foam/
    [1] => /mattress/maluvahtmadratsid/
    [2] => /mattress/mattresses-looduslik-puuvillakiud/
  )
  

  Vaht Orto Foam
  Suure elastsusega anatoomiline Orto Foam on poorne, elastne, ülitugev kaasaegne sünteetiline materjal.

  222222222Array
  (
    [0] => /mattress/mattresses-foam/
    [1] => /mattress/maluvahtmadratsid/
    [2] => /mattress/mattresses-looduslik-puuvillakiud/
  )
  

  Memory foam
  kõrgtehnoloogiline materjal, mis vastab täielikult kehakujule.

  222222222Array
  (
    [0] => /mattress/mattresses-foam/
    [1] => /mattress/maluvahtmadratsid/
    [2] => /mattress/mattresses-looduslik-puuvillakiud/
  )
  

  Looduslik puuvillakiud
  imeb suurepäraselt niiskust, laseb õhku läbi, laseb nahal hingata

 • Vedrude arv

  720 mõjutab keha toestust; mida rohkem on vedrusid – seda paremini on keha toestatud

 • Vedruplokk

  Support System 4D Spring uue põlvkonna plokk on täiustatud anatoomiliste omadustega. See tagab kõrge elastsuse, mis parandab vereringet, loob kerge massaažiefekti ja tagab elastse toe suurenenud survega vedrudele.

 • Tsoneerimine

 • Madratsi kihid

  5

 • Garantii, aastat

  10

 • Kaubamärk

Materjalid ja disain

Mäluefektiga materjal

Kõrgtehnoloogiline kujumäluga materjal, mis võtab täielikult keha kuju, vähendades samal ajal survet madratsi poolt.

Vilt

Naturaalsest toorainest vastupidav kulumiskindel materjal. Toimib vedrude ja pehme täitematerjali vahelise jäiga isolatsioonikihina. Valge vilt valmistatakse puhastatud puuvillasest toorainest ning on paks ja vastupidav.

Oxy Comfort vaht

Kaasaegne hüpoallergeenne materjal vahtpolüuretaani, lateksite ja viskolateksite baasil, millel on kõrge elastsus. Vahul on ühtlane struktuur õhumullidest. Vahu struktuur on avatud, suurendades madratsi kihtide ventilatsiooni 95% võrra. Oxy Comfort - ülimalt vastupidav kulumise suhtes.

Advanced Comfort Quilt mugavussüsteem

Ainulaadne Advanced Comfort Quilt mugavussüsteem pakub vajalikku tuge, vetruvust ja samal ajal pehmust. Koosneb valgetüvelise männi tselluloosikiududega trikotaažist, mida on meeldiv puudutada, allergiavastastest HollowTech kiududest ning Serta Oxy Comfort kärgvahust. Serta OxyFoam suurendab märgatavalt õhu läbilaskvust ning omab mikromassaaži efekti. Tänu madratsi mõlemal poolel olevale unikaalsele patenteeritud tehnoloogiale püsib aastaringselt, ilmastikutingimustest sõltumata, mugav temperatuur - suvel ei hakka palav ega talvel külm. Pealmine kiht on hügieeniline ja kauakestev.

Atsauksmes

5

arvustuste jaoks 12 inimesed

100%

12 ülevaade

0%

0 ülevaade

0%

0 ülevaade

0%

0 ülevaade

0%

0 ülevaade
+ Jäta arvustus

Diana

Ostsime Dorsey kuu aega tagasi. Pole kordagi kahetsenud. Toodi kohale täpselt kokkulepitud ajaks, madrats ei lõhna millegi järele. Nüüd magan palju mugavamalt)) Tahan avaldada erilist tänu kaupluse Tvoi Dom müüjatele Mjakininos.

Kasulik ülevaade? 5

Tiia

Lugesin uuesti kõik internetis olevad vastukajad läbi, pikutasin kõigil salongis olevatel madratsitel ja lõpuks valisin endale madratsi DORSEY. Pole kordagi kahetsenud, madrats on meeletult lahe. Magada on mugav, selgroog puhkab, alaselg ütleb mulle suure aitäh.))

Kasulik ülevaade? 7

Julia

Otsisin endale sobivat madratsit väga kaua, uurisin palju arvustusi, olin kaks korda Askona poodides, aga lõpuks võtsin kuulda sugulase arvamust, kes ostis samuti madratsi Serta sarjast. Lõpuks saabus tellimus: kõige luksuslikum madrats, esimest korda üle pika aja ärkasin ilma peavaluta, väljapuhanuna ja tulvil elujõudu. Tõsi küll, pärast pakendi eemaldamist oli tunda kerget lõhna, kuid see hajus kiiresti. Aitäh Askonale minu magusate unenägude eest)

Kasulik ülevaade? 6

София

Покупала матрас из этой серии Dorsey 160*200 Отдыхаем с мужем уже на протяжении года, ни каких нареканий. Выбирали, лежали на разных матрацах, но этот понравился, что у него две стороны разной жесткости. Хороший, комфортный матрас. Не пожалели с выбором, советуем

Kasulik ülevaade? 6

Анна

Отличный матрас, все по высшему баллу, немного запаха новой вещи но через день проветрился.. Всем сотрудникам огромное спасибо.

Kasulik ülevaade? 5

Salme

Ostsime selle madratsi kaks aastat tagasi, mulle väga meeldib, nüüd magame pehmemal küljel, mõtlen lastele sama madratsi osta.

Kasulik ülevaade? 6

Kaja

Oleme kasutanud seda madratsit ühe aasta. See on imeline. Tõeline kingitus seljale ja väga mugav uni. Ühe kasutamisaasta jooksul puudusi ei tuvastanud. Võrreldes madalama hinnakategooria madratsitega on erinevus mäekõrgune. See madrats on väärt iga sellele kulutatud euro. Ostsime selle koos vee- ja libisemiskindla madratsikattega. Kindlasti soovitan osta. Kes kahtleb – minge Askona müügisalongi ja heitke madratsile pikali. Ma kinnitan teile, et te ei taha midagi muud.

Kasulik ülevaade? 7

Jakob Kuusik

Tervist kõigile. Ostsime selle sarja madratsi. Otsisime kaua sobivat toodet. Vaatasime kõigi tootjate tooteid. Peatusime sellel mudelil. Me ei kahetse. Mõõdud 200x160, kõrgus 24 cm, esialgu tahtsin suurema jäikusega madratsit, kuid kasutamisel selgus, et see on täiesti sobiv. Kehakaalude korral 92 ja 68 kg on tagatud täielik mugavus. Aitäh müügikonsultantidele. Nad töötasid professionaalselt.

Kasulik ülevaade? 6

Elviira

madrats meeldib mulle väga, olen seda kasutanud juba kolm kuud. Nagu öeldud, nn laineefekt puudub täielikult, ma ei tunne üldse, et mees magab mu kõrval. 6-aastane laps hüppab vabalt madratsil, ma isegi ei riidle temaga. See on ilmselt tähtsaim kriteerium, miks ma just selle madratsi valisin.

Kasulik ülevaade? 7

Loviise

Ma kirjutan arvustusi harva, kuid antud juhul pidin seda tegema. Madrats on tõesti tipptasemel ja seda raha väärt. Umbes paaril korral aasta ägenevad minu “haavandid” ja madratsi jäikus vajab muutmist. Varem päästsid mind igasugused madratsikatted ja nii-öelda käepärased vahendid. Lõpuks ostsime Serta DORSEY. Konsultant selgitas, et sellel on erineva jäikusastmega küljed ja vajadusel saab madratsi lihtsalt soovitud küljele ümber pöörata. Madrats saabus piisavalt kiiresti kohale, selle kohaletoimetamisega probleeme ei olnud. Nüüd magan ja naudin.

Kasulik ülevaade? 7

Viktoria

Tuttavad ostsid paar aastat tagasi Serta madratsi ja soovitasid seda soojalt, seepärast vaatasime madratsit valides ainult madratsit Serta. Võimalik, et pikutasime kõigil mööblisalongi madratsitel ja valisime välja Serta DORSEY. Tundus, et see on kõige mugavam ja üsna pehme. Pärast tellimist saabus madrats ülikiiresti, vist isegi päev enne tähtaega. Tegime voodi kohe ära, hakkasime magama ja tundsime, et midagi on teisiti. Enne seda magasime mitu aastat ühe piirkondliku väiketootja diivanil. Hakkasime muretsema, et tegime vale valiku. Kuid üllataval kombel jäime väga kiiresti magama ning hommikul ärgates olime reipad ja välja puhanud.  Oleme selle madratsil juba üle kuu aja maganud - ainult positiivsed muljed.

Kasulik ülevaade? 8

Maret

Väga äge madrats. Ka teenindus ei vedanud meid alt - kohaletoimetamine, korterisse tassimine, kõik toimus ilma viivituste ja negatiivsete hetkedeta. Mul on väga hea meel, et valisin DORSEY. Magan juba üle nädala vetruvamal küljel, millel on “pilve” efekt.

Kasulik ülevaade? 9

4.9 Stars

Svetlana Bezgodko

8 months ago

Kui otsid tõesti kvaliteetset ja stiilset mööblit, mille kvaliteedi ja hinna suhe on võrdne , siis julgelt soovitan Askonat. Teenindust kiidaksin veel eraldi- mega kiire reageerimine infokanali kaudu ning peale tagasikõnet olin esinduses kohapeal kahe tunni pärast ning neiud tutvustasid, näitasid, andsid proovida kõiki olemasolevaid madratseid/ patju. Leidsin kõik mida otsisin ja minu ootused olid rahuldatud palju rohkem kui ootasin :)

Read more

Oļegs Filatovs

8 months ago

Väga hea pood! Kõik magamiseks!)

Read more

Olga Tšetšjotkina

An year ago

Armusin voodisse esimesest silmapilgust. Olen kuus kuud kasutanud - mu imetlus ei lõppe) Käin iga päev korteris ja imetlen)) Ostsin ka Askonast madratsi, kiidan. Ettevõttega olen väga rahul. Aitäh!

Read more

Natalja Morgenson

An year ago

Kõik on lihtsalt suurepärane. Soovitan seda salongi

Read more

Aleksandra Pivovar

An year ago

Äge firma! Absoluutselt kõik, alates poe külastamisest kuni kohaletoomiseni, kliendikesksuse kõrgeim tase. Kõik tooted on väärt kiitust, mugavus, ilu ja kõrgeim kvaliteet! Madrats ja padi on pehmed nagu pilv, toetavad ideaalselt õiges asendis selgroogu, öösiti puhkab kogu keha ja taastub täielikult...

Read more

Olga

An year ago

Askona, aitäh! Olen väga rahul tellimusega. Madrats on väga mugav. Ta on kvaliteetne. Hoolikalt pakitud. Kohaletoimetamine oli hästi korraldatud, poisid viisakad. Kui kaua see vastu peab, seda näitab aeg!

Read more

Madrats Dorsey

Suurus

359 €

Vana hind

599 €

Kokkuhoid

240 €

BLOGI
Hea uni ja tervis:

hea une kasu kehale

Kas olete tootest huvitatud?

Saate meie müügikonsultandiga nõu pidada video teel, ta näitab teile toodet veebis ja vastab teie küsimustele. Sa ei pea kaamerat sisse lülitama. Telli videokõne
[ParseError] 
syntax error, unexpected '}', expecting end of file (0)
/home/bitrix/www/bitrix/templates/askona_v2/footer.php:222
#0: require
	/home/bitrix/www/bitrix/modules/main/include/epilog.php:2
#1: require_once(string)
	/home/bitrix/www/bitrix/footer.php:4
#2: require(string)
	/home/bitrix/www/catalog/index.php:449
#3: include_once(string)
	/home/bitrix/www/bitrix/modules/main/include/urlrewrite.php:159
#4: include_once(string)
	/home/bitrix/www/bitrix/urlrewrite.php:2