järelmaks 12 kuud

-5%

laos, kiire tarne

Kirjeldus

S8 Gravity tekk on Sleep.8 kaubamärgi uuenduslik toode. Täitekiud on kõrgeima kvaliteediga: hoiab soojust ja kuju. Klaasist valmistatud unikaalsed mikrograanulid ei lase niiskust läbi ja muudavad teki raskemaks. Tekk tekitab "raskusefekti", mis aitab kaasa parema une loomisele. Teki "kallistusefekt" leevendab emotsionaalset stressi, lõdvestab närvisüsteemi ja parandab vaimset tervist. Gravity parandab unekvaliteeti: aitab kiiremini magama jääda.

 Raskuskaal - 7 kg. 
Oluline teada: - tekk on saadaval ainult suuruses 205x140 cm; - ühe suurusega tekk suure kaalu tõttu. Ainult selles suuruses loob Gravity mugavuse võimalikult tõhusalt; - kate on eemaldatav, tõmblukuga. 

Gravity eelised: 
- tasakaalustatud surve kõikidele kehaosadele; 
- takistusteta õhuringlus tagab termilise mugavuse; 
- kinnitatud väliskatte külge 10 rihmaga, mis takistab teki veeremist; 
- uuenduslikud klaasist mikrograanulid on ohutud ja vaiksed; 
- täiteaine ei muuda oma kuju; 
- sobib tundliku unega ja allergiatele kalduvatele inimestele; 
- teki all on mugav puhata (lugeda, filme vaadata, unistada) ja töötada. 

Gravity tekk: kallistamine täiusliku une jaoks! 

Koostis: 
kate: 
pealisriie - 100% puuvill. 
Sisemine kangas - 100% polüester. 
Täiteaine - 35% PCM kiud, 65% polüester. 
Täidis: 94% klaashelmeid, 6% polüesterkiudu.

Omadused

 • Tüüp

  Raskustekk

 • Täiteaine

  Uuenduslik kiud

 • Eemaldatav kate

  Jah

 • Kattematerjal

  Mikrokiud

 • Unikaalsed omadused

  Vaikne

  Hüpoallergeensed

  Rõhu ühtlane jaotus

  Termoregulatsioon

 • Kaubamärk

  Sleep8

Arvustused

5

arvustuste jaoks 5 inimesed

100%

5 ülevaated

0%

0 ülevaated

0%

0 ülevaated

0%

0 ülevaated

0%

0 ülevaated
+ Jäta arvustus

Aytama

Ma armastan seda tekki! Armasta kallistusefekti! Sellel on nii luinutav kui lõõgastav toime. Kvaliteet on ka tipptasemel! Ostsin selle pärast Internetist arvustuste lugemist, profispordiga tegelevad inimesed räägivad sellest väga hästi. Muidugi pole ma sportlane, vaid pigem amatöör, kuid arvan, et see asi on lihtsalt asendamatu, kui elate aktiivset eluviisi, ja veelgi enam, kui olete allergiline, nagu mina. Soovitan kõigile, ostke, te ei kahetse!

Kasulik ülevaade? 4

Мария

Сначала пришлось привыкать, до того спала под облегченным одеялом. Но это не проблема, уже на вторую ночь я перестала замечать разницу. Нравятся специальные завязочки, из-за которых одеяло не уползает, качество прошивки и ткани чехла.

Kasulik ülevaade? 5

Элина

Купила мужу спортсмену — ему нравится. Я же не переношу, когда что-то давит, кажется, что тяжело дышать. Благо мы спим под разными одеялами. Из плюсов — хлопок потрясающе приятный на ощупь, раньше не встречала такого. Хорошо простегано, не сбивается после стирки, сохнет быстро. Муж не раскрывается больше во время сна и не потеет, хотя раньше это постоянно было, т. к. у нас в квартире очень жарко, топят через чур даже сильно. На мой взгляд — стоящая вещь.

Kasulik ülevaade? 4

Luigas

Tekk on super, pealmine kate on parem ära võtta, et suvel palav poleks.

Kasulik ülevaade? 6

Mia

Ostsin nädal tagasi teki, olen ostuga väga rahul. Kahtlesin kaua, aga otsustasin osta, sest mulle meeldib end mitme tekiga katta ja siis on tunne, et mul on soe.Magasin ilma  tekisisuta, ainult kattetekiga. Ja siis kui ma end sisse seadsin ja oli kõik korras ... Mul oli mure kaalu pärast  pärast, ikka 7 kg, aga lõpuks jäin tekiga väga rahule. Seega soovitan osta ... Kuigi Askona poes on kirjutatud tekist pealiskaudselt.

Kasulik ülevaade? 9

Tekk S8 Gravity

Suurus

284.00 €

Vana hind

299.00 €

Kokkuhoid

15.00 €

Kas olete tootest huvitatud?

Saate meie müügikonsultandiga nõu pidada video teel, ta näitab teile toodet veebis ja vastab teie küsimustele. Sa ei pea kaamerat sisse lülitama. Telli videokõne

Upsale

Фамилия